Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ještě doplním, že když na hodinkách přidržíte tu ikonu na hledání, tak mimo zvukového signálu bude iPhone blikat LED diodou zezadu.

    … jsem z absence této funkce: Akustická, nebo vibrační signalizace pokud se iPhone odpojí od AW (vzdálím se mimo dosah spojení s iPhonem). Občas se mi stává, že někam rychle vypadnu a zapomenu iPhone doma/v kanceláři. Pomůcku ve stylu „jsi mimo dosah svého iPhone“ bych uvítal a neměl by to být technický problém.

    Z toho nejsem smutna,to mi vadi, a hodne. Tuhle funkci nemaji jen vsechny Samsungy,jak pise nekdo niz,ale i kusy z Ciny za 500. Ale jablka,prestoze je to bezna funkce,za ty prachy… proc taky, vedi,ze si je koupi mrak jablkaru. Mam je taky-darek. Ty prachy bych za to nikdy nedala. Vydrz baterie je v teto dobe, a oproti ostatnim vyrobcum,tristni A chybejici hlidani mobilu v dosahu je uplne neuveritelny krok zpet v moznostech,ktere dnes na takovych zarizenich jsou. Dokud nebudou mit applewatch tyhle dve funkce-hlidani mobilu a hlavne baterii,ktera vydrzi aspon nekolik dnu,pak je to vysmech uzivatelum.
    Nechme stranou napr.mereni tlaku a td,to maji ty cinske tiktaky taky davno.;-(

Vložte vlastní komentář

celý text