Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Můžete sluchátka otestovat na několika lidech tak, že nebudou vědět, jestli poslouchají hudbu z AirPods nebo AirPods 2 a pak bodově ohodnoti? Trochu laboratorních vědeckých metod by neškodilo… A nemusí to být jen AirPods… Placebo efekt je potvora :)

  Čili jestli jsem to správně pochopil, zvuk je pořád bída na úrovní drátových pecek za 500Kč. Škoda.

  A ktere zcela bezdratove pecky tedy navrhujes misto airpods?

  Asi žádné, protože Tru Wirelles pecky nejsou – mimochodem, dost lidí má s peckama špatné zkušenosti – nesedí v uchu, bohužel mezi ně patřím i já, ale většině asi padnou. Ale jsou i jiná tru wirelles sluchátka, která hrají dost lépe. Ale vypisovat je nebudu, minule mě někdo nařkl, že dělám reklamu a podobné kecy, tak si info zjistěte všichni sami!

  Za mě nový airpody super, nicméně bezdrátové pouzdro je extrémně náchylné na poškrábání (nevím zda i problém minulé generace) – chápu plast, ale toto jsem nečekal .. a to ho nedávám mezi klíče.

  2 a pol roka čakať na „mirne lepší zvuk“ ktorý je placebo keďže to porovnávate z rok a pol starými airpods ktoré hrajú o čosi horšie lebo už sú opotrebované je veľmi veľmi málo a uz vôbec nie za 230€ ruku na srdce tym že odstránili 3,5mm jack a ceny telefónu su od 1000€+ by mali byť v balení zadarmo…

  Už toľko nefrflite všetci. Keby boli tak zle ako píšete nepatrili by k najobľúbenejším na svete. Všetci vieme že zvuk je priemerný ale to čo ich robí skvelými je komfort užívania a skvelá kompatibilita s Apple ekosystémom…Ja si idem zadovážiť svoje prvé airpods, v článku som konečne našiel to čo mi na zahraničných weboch chýbalo – aspoň subjektívny názor na zvuk. Ďakujem za článok 👍

  Kup si třeba rovnou troje :-D Ale nic to nemění na faktu, že je to krám! To že jsou oblíbené u Apple fanoušků jen potvrzuje, jaké jsou ovce a že průměrný konzum, je prostě konzum….
  Kdo má v hlavě alespoň trochu mozku, tak sáhne po lepší alternativě, která je v některých případech i o „dost“ levnější (u špičkových zas o „něco“ dražší). Ale tím chci napsat, že Apple není jediný na světě a abyste se z toho všichni nepo-srali…. :-D
  btw: mám konkurenci za 8K ;-)

  Mám první verzi a jsem spokojen, jediný problém mám s tím, že mám levé ucho asi trochu jiné, ptz. tam nedrží úplně dokonale. Jinak pohodička a výdrž zatím super. Neměním.

Vložte vlastní komentář

celý text