Zavřít reklamu

Minulý týden jsme se dočkali představení AirPods druhé generace. Nová generace disponuje procesorem H1, který zaručuje delší výdrž a podporu “Hey Siri”. Zároveň si můžete zakoupit bezdrátové nabíjecí pouzdro. Všem, kteří si nové sluchátka předobjednali, začaly přicházet teprve včera. Jak už to bývá zvykem, tak už dnes se na internetových magazínech objevují první pocity.

AirPods 2 si můžete společně s bezdrátovým pouzdrem prohlédnout v galerii níže:

Kvalita zvuku

První spory se objevují v podobě kvality zvuku nových AirPods. Někteří uživatelé skáčou radostí, jelikož je zvuk nových sluchátek oproti první generaci nadchl. Jiní uživatelé se zase shodují na tom, že kvalita zvuku je naprosto totožná s první generací:

“Při poslouchání hudby nepozoruji žádné rozdíly mezi mými AirPods 2 a prvními AirPods, které vlastní manželka. Osobně jsem si AirPods koupil hlavně kvůli cvičení a občasného poslouchání klasické hudby,” sdělil na fóru MacRumors uživatel Kiky.

Naopak čtenář Vladislav Kuznetsov prostřednictvím svého Twitteru sdělil, že pozoruje vylepšenou kvalitu zvuku:

Nutno však podotknout, že uživatelů, kteří tvrdí, že mají AirPods 2 lepší zvuk, je mnohem více než těch, kteří hovoří o zvuku shodném s AirPods 2. Ostatně, i mnoho našich čtenářů se nechalo slyšet, že se jim zvuk u nové generace zdá kvalitnější a dokonce i hlasitější. Je tedy opravdu možné, že vylepšení tohoto prvku skutečně proběhlo a Apple se jím jen z nějakého důvodu nepochlubil.

Připojení k ostatním zařízením

Velmi kladně hodnotí novopečení majitelé AirPods 2 i jejich schopnost rychlého párování s jablečnými produkty. Tu má na starosti právě čip H1 a podle uživatelů je tento upgrade opravdu znát. AirPody se totiž nyní párují naprosto bleskově a ani s přepínáním mezi aktivními zařízeními nemají sebemenší problém.

Baterie a nový obal

V případě baterie jablečná společnost slibuje s novou generací až tři hodiny hovorů, oproti první generaci, která vydržela jen dvě hodiny. Co se týče poslechu hudby, tak druhá generace vydrží hrát až 5 hodin na jedno nabití, uvnitř pouzdra se však nachází dostatek energie na dalších 24 hodin poslouchání hudby. Ve včerejších diskuzích se navíc objevila zpráva o tom, že pant uvnitř bezdrátového pouzdra, je plastový. Tato spekulace však byla vyvrácena a pant je samozřejmě kovový.

Související články

Dnes nejčtenější