Zavřít reklamu

Před malou chvílí skončila první letošní konference Applu, na které jsme se dočkali představení hned několika chystaných služeb. Krátce po jejím ukončení Apple do světa vypustil novou verzi svého operačního systému iOS, která nese označení 12.2. Spolu s ní jsme se taktéž dočkali nové softwarové aktualizace pro chytrý reproduktor HomePod, která nese zcela totožné označení – 12.2.

Nový update se do HomePodu nainstaluje úplně sám, a to v momentě, kdy si na váš iPhone nainstalujete iOS 12.2. Samozřejmě se stále nabízí možnost manuální aktualizace, a to prostřednictvím aplikace Domácnost. V té stačí vybrat váš HomePod a „donutit“ jej si aktualizaci stáhnout a nainstalovat. Hlavní funkce nové aktualizace je určená především pro společnosti a univerzity, jelikož se týká připojování prostřednictvím protokolu 802.1x. Nyní uživatelé nebudou muset zadávat své přihlašovací údaje a budou se moci připojit přímo, a to bez jakéhokoliv zdržování v podobě vyplňování svých údajů.

Kromě této jediné vychytávky se další novinky bohužel neobjevily. V současné době je navíc HomePod oficiálně dostupný pouze ve Spojených státech amerických, Spojeném království, Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Španělsku, Mexiku, Číně a Hong Kongu. Pokud však po HomePodu skutečně toužíte, můžete si zakoupit jeho evropskou distribuci například na Alze. Řadíte se mezi fanoušky jablečného chytrého reproduktoru, nebo byste raději zvolili levnější produkt od konkurence? Podělte se o svůj názor v komentářích.

Související články

Dnes nejčtenější