Zavřít reklamu

První díl simulátoru Construction Simulator vydali tvůrci ze studia Astragon Entertainment už v roce 2015. Uběhly čtyři roky a před námi je vydání už třetího dílu se spoustou novinek. Pokud vás podobné simulátory, jako je například Farming Simulator, baví, měli byste se o Construction Simulator 3 začít zajímat. Na naše iOS zařízení totiž dorazí už během jara.

Ve hře se ujmete role majitele stavební firmy a samozřejmě budete mít na starost také obsluhu všech stojů od bagrů přes jeřáby až například k řízení dodávek nebo buldozeru. A zásadní novinkou třetího dílu bude konečně přítomnost pohledu z kokpitu každého stroje. Tvůrci slibují velmi detailně zpracované kabiny a hráč se tak ještě více vžije do role a užije si všechny činnosti ze zcela nové perspektivy. 

Nadcházející díl se také přesouvá z prostředí Spojených států do Evropy, což rozhodně chválíme.  Konkrétně se podíváme do středoevropského města Neustein, které je umístěno na úpatí Alp. S tím souvisí i nové licence a vývojáři mluví o více než 50 unikátních strojích od 12 značek, které jsou známé po celém světě. Jedná se například o Bobcat, MAN nebo třeba Liebherr. Podobných her, které by se mohli pochlubit licencovanými stroji či vozidly na iOS opravdu mnoho nenajdeme. 

Celá hra se bude odehrávat na více než třech kilometrech čtverečních, což je na mobilní počin takového rozsahu slušné číslo. Celou mapu samozřejmě budete moci volně prozkoumávat od samého začátku a nečekají vás žádné bariéry. A kdy si toto všechno budeme moci užít? Aktuálně je vydání Construction Simulator 3 plánováno na 10. dubna. Předobjednat si titul můžeme na App Storu už nyní, cena je stanovena na 79 Kč.

Související články

Dnes nejčtenější