Zavřít reklamu

7 iOS aplikací a her, které jsou dnes dostupné zdarma (19.3. 2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Voice Changer: Voice Effects

Legrační aplikace na měnění vašeho hlasu právě nyní zdarma na iOS! Nahrajte jednoduše záznam vašeho nebo kamarádova hlasu a poslouchejte změny. Na výběr máte možnosti jako je cizinec, robot nebo věhlasný chipmunk. Pojďte si užít trochu legrace!

Voice Changer - Voice Effects
Voice Changer - Voice Effects
Developer: ruizhen huang
Price: 25Kč 9,00 Kč+

Peek a Boo Farm Animals Sounds

Náučná hra pro vaše děti! Peek a Boo je plný překvapení. Vaše ratolesti budou mít možnost strávit den na farmě a hrát se všemi zvířátky na schovávanou, včetně výuky základních anglických slovíček. Jemné pohyby a zvuky vám poskytnou nápovědy na místa, kde by se mohly skrývat. Po nalezení se na obrazovce objeví název zvířete spolu s jeho výslovností.

Office Story

Office Story je vzdělávací obchodní simulátor, kde si můžete vytvořit vlastní mezinárodní korporace. Zkuste změnit malou „start-up“ garáž na velkou společnost! Dělejte strategická rozhodnutí, nakupujte potřeby do svých kanceláří, najímejte a školte své zaměstnance. Stejně jako v životě je tržní stav velmi dynamický a neustále se mění. Musíte být tedy ve střehu a nic vám nesmí utéci!

Office Story
Office Story
Price: 99Kč 99,00 Kč+

Pdf scanner – Wordscanner pro

Pomocí této aplikace můžete naskenovat vaším iOS zařízením v podstatě všechno a navíc do jasného a ostrého obrazu/PDF. Skenování je velmi rychlé a snadné. Aplikace si dokument sama upraví do nejlepší podoby a poté je možné ho jednoduše sdílet či ukládat na iCloud.

Bumperoid: Golden Meteroid

Kosmický prach se proměnil v materializované objekty a ve vesmíru nastává zmatek! Naštěstí jsou tu Bumperoidy, které nás mohou nebezpečí zprostit. Pozor ale na černé díry! Misi musíte dokončit v určitém čase, jinak bude vzdušný prostor plný neplechy. Pusťte se do této čistky hned teď!

Bumperoid: Golden Meteoroid
Bumperoid: Golden Meteoroid
Developer: WonderStar Games
Price: 25Kč Free+

Panols

Aplikace Panols umožňuje fotografům sdílet panoramatické snímky z jejich iPhonu na Instagram. Rozdělte jakoukoli fotografii z vaší knihovny na více čtverců a „postněte“ je na svůj profil. Máte navíc schopnost vidět informace o metadatech a můžete upravovat a organizovat fotografie pomocí značek, popisů a titulů.

Panols
Panols
Developer: Juan Arreguin
Price: 49Kč 49,00 Kč+

Berry Browser

Procházení webu nebylo nikdy jednodušší! Víme, že prohlížeč Safari od Applu je perfektní, ale může se najít osoba, které vyhovovat nemusí. Jako náhradu vám přinášíme prohlížeč Berry, který automaticky dává všem webům „dark mode“, blokuje reklamy, trackery a spoustu dalšího. Nabízí velmi jednoduché ovládání, čisté rozhraní a skvělý uživatelský zážitek. Soukromí staví na první místo, proto se při jeho používání nemusíte bát téměř ničeho.

Berry Browser
Berry Browser
Developer: Confirmed, Inc.
Price: 49Kč 49,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek