Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu strategii Applu. Naštěstí pro mě teď nelituji koupě ipadu 2018 za asi 7 tisíc.. to co má tento navíc bych nyvyužil a za ty peníze vůbec.
  Ale chápu strategii co se týká představení týden před představením. Pravděpodobně toho bude více, tak aby si to navzájem nezastínilo..

  Upřímně, je dost možné, že příští týden opravdu už žádný další hardware nebude. Nebo max. nové AirPody.

  Strategie Apple je velmi divná. Už by to chtělo trošku pročistit produkty, protože v tomhle se už brzo nikdo nevzná. Cena je podle mého názoru tak o 2000-2500 Kč přestřelená. Chvíli jsem nad ním přemýšlel, protože mám iPad Pro 9.7 a tohle je dá se řici slušná náhrada (o tři generace novější procesor, větší display, zapuštěný foťák!), ale nemá 120Hz displej, který se mi extrémně líbí, takže spíš počkám na další generaci současného iPadu Pro.

  Každopádně iPad 2018 je velmi dobré zařízení za ty peníze.

  Spíše se chtěl Apple vyhnout blamáži :-) Představit na Keynote nový model, který je fakticky jen „přebrandovaný“ starý model s novým CPU, to by asi ani novináři nerozdýchali :-D Keynota bude řešit jiné věci (AirPods ? Apple Watch, atd)

  Fakticky se jedná o původní iPad Pro. Starší verze tužky a klávesnice doplňuje nový procesor A12. Snížila se cena a model bude o trochu dostupnější než Pročko.

  Spíš nechápu to názvosloví. Měli jsme iPady 1.-4. generace, pak byly iPady Air 1, iPad Air 2, pak 5 a 6. Generace a teď máme opět iPad Air, kterej nahrazuje 10,5’ iPad Pro? 😄 to stejný iPad mini 1-4. generace a najednou máme iPad mini. Už je v tom dost zmatek 🤦🏽‍♂️

  Ipad Pro 2017 stale slape a tohle je jen dalsi indicie k tomu, ze jsou posledni dobou marny marny a zase marny! Pritom zrovna iPad si jeste stale drzi punc jedinecnosti ne jako ostatni izarizeni.

  V čem je iPad jedinečnej? Že jako jediný Tablet nedokáže pracovat s myší? Android a Windows tablety jsou tady taky a minimálně na stejné úrovni. Jedinej opravdu „jedinečnej“ tablet by se dal považovat iPad Pro (ne snad kvuli tomu, že je to zmetek, který se ohýbá a láme), který má docela povedený design. Ale teď už delší dobu nesleduju Android, ani Windows, tak nevím, jestli náhodou už taky nemají něco bezrámečkového.
  Je mi to u zadele, jsem teď „iOvce“, jen mě štve, jak hromada „iOvci“ opakuje stále dokola ty a samé mýty a legendy :-D

  Co to meles? iPad Pro s pencilem byl a je super pracovni nastroj. Posledni „ohybaci“ verzi nemam. Me stve, co Apple predvadi, protoze premiove jsou uz jen ceny.

  Lidi nevím co stále řešíte nové technologie nebo to, že je to v podstatě zase výtvor minulosti? Většina z vás tady vytočí výkon ipadu/iphonu ani ne na 1/2 ve vaše day to day užití. Cena mi přijde přiměřená, iOS nemá konkurenci, smart keyboard je super benefit zbytek bez komentáře… 256 gb za 18 200,- mám už objednáno.

  Pro ty zmatené – tak nevím když jsou na současném trhu 4 produky co je na tom zmateného, přijde mi to zcela ideální iPad (a10) základ, iPad Mini a12 menší, iPad Air a12 větší, iPad Pro a12x – podle mě to kryje celé spektrum možné poptávky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.