Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás připravili parádní slevovou akci na pět smart vychytávek, které by se vám mohli hodit jak do domácnosti, tak i mimo ni. Na všechny můžete získat díky slevovému kódu výraznou slevu, avšak jen tehdy, pokud jej využijete včas. Kód je totiž aktivní dohromady jen na 30 využít, takže s nákupem rozhodně neváhejte.

Smartwatch Xiaomi Huami Amazfit 2

Pokud hledáte hezké chytré hodinky, které se na první pohled tváří jako klasické, právě jste je našli. Smartwatch Huami Amazfit 2 od Xiaomi totiž přesně tato kritéria splňují a navíc se mohou pochlubit i řadou parádních funkcí v čele s krokoměrem, GPS či 4GB úložištěm pro vaší oblíbenou hudbu potěší i parádní pětidenní výdrž baterie či zpracování z odolných materiálů. 

Běžná cena hodinek Xiaomi Huami Amazfit 2 je 4590 Kč, díly slevovému kódu lsa133 je však můžete získat jen za 3990Kč.

Chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale

Léto se pomalu blíží a na to začít na sobě makat, abychom se do jeho příchodu dostali do formy, je nejvyšší čas. Pomoci nám k tomu může i chytrá osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale, která vás nejen zváží, ale změří vám i spoustu dalších jiných hodnot. Potěší i konektivita s mobilní aplikací, díky které budete mít o svém těle perfektní přehled, čí líbivý minimalistický design. 

Běžná cena váhy Xiaomi Mi Smart Scale je 790 Kč, díky slevovému kódu lsa133 jí však můžete získat za 449 Kč. 

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter

Chůze je sice příjemná a cestování autem taky mnohé z nás hned tak neomrzí, avšak ani v jednom případě si určitě neužijete takovou zábavu, jako při jízdě na elektrické koloběžce Mi Electric Scooter z dílny Xiaomi. Její akumulátor vám zajistí dojezd až 30 kilometrů, Bluetooth spojení zase veškeré jízdní statistiky ve vašem mobilu a díky snadnému složení jí bez problému nasoukáte třeba i do MHD. 

Běžná cena koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter je 11990 Kč, díky slevovému kódu lsa133 jí však můžete mít jen za 10490 Kč a to jak v černé, tak bílé variantě.

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Uklízení domu či bytu je pro mnohé z nás hotový očistec. Proč tedy tuto neoblíbenou činnost nesvěřit alespoň částečně někomu či něčemu jinému? Nebojte, vaší drahou polovičku tentokrát k úklidu přemlouvat nebudeme. Hravě si totiž vystačíme s robotickým vysavačem Xiaomi Mi Robot Vacuum, který bez problému váš dům či byt zmapuje a vysaje či vytře. Problém mu navíc nedělají ani menší nerovnosti jako například prahy dveří. Jedná se zkrátka o pomocníka, který by vám doma rozhodně neměl chybět. 

Běžná cena vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum je 8990 Kč, díky slevovému kódu lsa133 jej však můžete získat za 6990 Kč. 

Bezpečnostní kamera Xiaomi Mi Home Security Camera  

Je pro vás důležité dokonalé zabezpečení vašeho příbytku? Pak by vás mohla zaujmout bezpečnostní kamera Xiaomi Mi Home Security, která se o snímání domu, bytu či jeho okolí hravě postará. Kamera se může pochlubit parádními barvami i při slabém osvětlení, vysokou kvalitou obrazu či skvělým nočním viděním. Potěší i kompatibilita se smartphonem či podpora obousměrné komunikace. 

Běžná cena bezpečnostní kamery Xiaomi Mi Home Security Camera je 1390 Kč, díky slevovému kódu lsa133 jí však můžete získat jen za 990 .

Související články

Dnes nejčtenější