Zavřít reklamu

AirPods jsou mnohými označovány za jeden z nejlepších produktů, který Apple ve své novodobé historii vytvořil. Osobně mi nezbývá nic jiného, než jen a jen souhlasit. S AirPods jsem toho zažil už opravdu hodně a nikdy mě nenechaly ve štychu. Bohužel, někteří lidé se občas mohou setkat s nějakými problémy. Někdy mají AirPods malou výdrž, někdy se odpojují od různých zařízení a někdy je zase nejde vůbec spárovat. Naštěstí ale existuje možnost, díky které můžete většinu těchto problémů vyřešit – tovární nastavení. V dnešním návodu se tedy podíváme na to, jak převést AirPods do továrního nastavení.

Jak vrátit AirPods do továrního nastavení?

Nejprve je nutné obě sluchátka najít a vložit je do nabíjecího obalu. Zároveň musí být jak sluchátka sama o sobě, tak i nabíjecí pouzdro nabité. Než se tedy pustíte do resetu, tak je nezapomeňte nabít. Pokud na AirPodech máte obal, tak jej sundejte. Poté stačí na zadní straně lokalizovat malý čudlík v podobě kolečka. Poté otevřeme víko nabíjecího obalu a s otevřeným víkem podržíme zadní kulaté tlačítko po dobu alespoň 15 sekund. Jakmile LED dioda uvnitř obalu zbělá, a poté se přemění v oranžovou. Tak je reset, nebo-li převod do továrního nastavení, kompletní.

Berte však v potaz, že jakmile provedete tento postup, tak už se AirPods nebudou automaticky připojovat ke spárovaným zařízením. Tento postup byste tedy měli provádět jen tehdy, kdy už vám nic jiného nezbývá a nebo před prodejem. Pokud resetované AirPods podržíte poblíž iOS zařízení, tak si budete muset znovu projít nastavovacím procesem. Zkrátka jako kdybyste AirPods vytáhli z krabičky a poprvé je chtěli probudit k životu.

Související články

Dnes nejčtenější