Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vánoce na jaře? I tak by se dala nazvat nová akce Alzy nesoucí název Pusť si domů jaro, díky které si můžete nyní každý den otevřít dárek, ve kterém se skrývá hodnotná odměna. Proces to není nikterak složitý, pouze si musíte každý den vzpomenout, že dárek musíte otevřít. Těšit se můžete například na odměny v podobě dárku k nákupu, slevových šeků, zlevněných produktů a nebo se dokonce můžete zapojit do soutěže o Playstation 4.

Abyste si i vy mohli otevřít svojí odměnu, tak se stačí přesunout na stránky Alzy – Pusť si domů jaro. Zde už stačí jednoduše kliknout na tlačítko Otevřít odměnu. Dáreček se poté otevře a stránka vám ihned sdělí, jakou odměnu jste získali. V mém případě to byl dárek k nákupu zdarma, konkrétně sada grilovacího nářadí ke grilu. Výborný dárek, který se bude hodit všem labužníkům na první grilovačky!

V rámci odměny můžete získat produkty za super cenu. Počet kusů produktů se speciální cenou je však omezený, a tak byste po rozbalení neměli dlouho váhat. Druhá možnost je slevový šek. V tomto případě můžete obdržet slevu na určitou kategorii produktů v podobě slevového kódu. Vše, co musíte udělat, je, abyste nakoupili za určenou hodnotu na šeku, a poté můžete využít slevy. Předposlední odměna se nazývá dárek k nákupu. V tomto případě stačí zakoupit na Alze určitý produkt, ke kterému dostanete dárek naprosto zdarma. Poslední a nejhodnotnější odměnou je možnost zapojit se do soutěže o Playstation 4. Pokud je zrovna soutěžní den, tak se na stránce objeví políčko. Do tohoto políčka poté stačí zadat číslo objednávky, která měla hodnotu větší než 3 000 korun. V tomto případě lze soutěžit jednou denně s jednou objednávkou. K losování dochází vždy další pondělí.

Dnes nejčtenější

Další články