Zavřít reklamu

Čas od času se na internetových portálech či magazínech objeví zpráva, ve které je řečeno, že uživatelé Androidu přecházejí na iOS a někdy zase naopak. Změna je život, to je samozřejmě naprosto pochopitelné. Pokud se změnu chystáte provést i vy, tak by vám v tomto ohledu mohl pomoci program dr.fone – Switch od společnosti Wondershare. Pomocí tohoto programu totiž můžete naprosto jednoduše převádět všechna vaše data z telefonu na telefon. Pomocí dr.fone – Switch tak můžete pomocí několika málo kliknutí převést soubory například z vašeho starého iPhonu na nový Samsung Galaxy S10 a nebo samozřejmě naopak. Přenášet se dají kontakty, fotografie, videa, hudba a prakticky všechna ostatní data. Pojďme se tedy v dnešní recenzi na program dr.fone Switch od Wondershare podívat.

Proč byste si měli vybrat dr.fone – Switch?

Existuje hned několik pádných důvodů, které jen potvrzují fakt, že program dr.fone – Switch patří mezi naprostou elitu. Dokáže spolupracovat s více než 6 tisíci zařízeními, mezi které patří jak telefony, tak i tablety od všemožných značek. Od Applu, přes OPPO, až po Huawei. Mezi všemi těmito zařízeními můžete jednoduše pomoci několika kliknutí přenést všechny soubory. Dalším důležitým aspektem je fakt, že se data při přenášení nikam neodesílají. V dnešní době se velice často setkáváme s programy, které jsou falešné a vaše data mimo jiné i posílají jiným společnostem. Tohle samozřejmě není případ programu dr.fone – Switch od Wondershare. Zároveň máte u tohoto programu naprostou jistotu, že nikdy nepřijdete ani o jeden bajt dat. Pokud se najdou nějaké duplikáty, tak vás na to program upozorní a smaže je až poté, co mu to sami dovolíte.

drfoneswitch1

Vše zvládnete ve třech jednoduchých krocích

Používání programu dr.fone – Switch je naprosto jednoduché a intuitivní. Přenos souborů mezi zařízeními zvládnete ve třech jednoduchých krocích, které si nyní popíšeme. První krok je samozřejmě vlastnit program dr.fone – Switch. To znamená, že si jej musíte ze stránek Wondershare stáhnout a po stažení klasicky nainstalovat. Po stažení program spustíme a připojíme k počítači pomocí příslušných kabelů obě zařízení, mezi kterými chceme provést přenos. Poté už si pouze stačí vybrat soubory, které chcete převést z jednoho zařízení do druhého. Jakmile dokončíte tento krok a potvrdíte jej, tak už pouze musíte vyčkat, dokud se přenos nedokončí.

drfoneswitch2

Soutěž o Samsung Galaxy S10

Společnost Wondersahre, která stojí za programem dr.fone – Switch a celkově za celým toolkitem dr.fone si veřejnost připravila soutěž o nový Samsung Galaxy S10. Pokud byste jej chtěli vyhrát, tak se jednoduše přesuňte na tuto stránku. Zde už poté stačí vyplnit tři otázky, které srovnávají Samsung s iPhonem. Jakmile všechny položky vyplníte, tak už stačí pouze zadat vaše jméno a e-mail, na který vás společnost kontaktuje v případě, že výhru získáte. Pokud se chcete do soutěže zapojit, tak tak učiňte co nejdříve. Akce totiž samozřejmě nebude trvat věčně.

Jak na přenos souborů ze starého telefonu na nový?

Postup je naprosto jednoduchý. Ze stránek Wondershare si stáhněte program dr.fone – Switch. Poté jej nainstalujte a spusťte. Jakmile se dostanete do rozhraní programu, tak připojte k počítači obě zařízení, mezi kterými chcete provést přenos dat. Poté v programu zvolte možnost Switch a ujistěte se, že máte obě zařízení připojená k počítači. Pokud jsou zařízení připojená rozpoznaná, tak se zobrazí v levé a pravé části obrazovky. Uprostřed se poté zobrazí veškerá data, která lze mezi telefony přesunout. V levé části se nachází zdrojové zařízení, ze kterého budou čerpána data. Tyto data se poté přesunou do zařízení, které je zobrazeno vpravo. Pokud umístění telefonů nesedí, tak stačí v horní části okna kliknout na tlačítko Flip, čímž se zdrojový a cílový telefon přehodí. Jako poslední možnost ještě můžete zaškrtnout políčko „Clear data before copy“, což zajistí, že se cílový telefon před kopírováním nových dat smaže. Poté už si pouze stačí vybrat z prostředního menu soubory, které chcete přenést. Jakmile máte vybrány všechny typy souborů, tak klikněte na tlačítko Start Transfer. Poté se zobrazí další okno, které vás podrobně bude informovat o tom, jak přenos probíhá. Po několika minutách, v závislosti na velikosti přenášených dat, se přenos dokončí a je hotovo.

Pokud nemáte k dispozici počítač

Pokud nemáte k dispozici počítač, tak nezoufejte. K dispozici je také mobilní verze dr.fone – Switch pro Android, díky které můžete jednoduše přenést data z iPhonu na Android. Vše, co musíte pro přenesení dat udělat je, že se v aplikaci přihlásíte na váš iCloud účet. Pokud se k iCloud účtu nechcete přihlašovat, tak jednoduše stačí Android zařízení s iPhonem propojit kabelem. Aplikaci dr.fone – Switch pro Android můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu.

Závěr

Pokud hledáte skvělý program, který vám pomůže s přenesením souborů mezi starým a novým zařízením a nechcete složitě soubory přesouvat, tak je právě dr.fone – Switch přesně ten program, který hledáte. Je velice intuitivní a jednoduchý na používání a nebude vám do cesty plést žádné překážky. Jednoduše slouží pouze na přenos dat mezi zařízeními. Pokud navíc nemáte počítač, tak můžete využít Androidí aplikace, která se postará o to samé. Z vlastní zkušenosti mohu dr.fone – Switch jen a jen doporučit. Program dr.fone – Switch si můžete vyzkoušet a pokud se vám bude líbit, tak si jeho plnou verzi můžete v různých balíčcích zakoupit pomocí odkazů níže.

drfone_switch_Fb

Dnes nejčtenější

.