Zavřít reklamu

Americký prezident Donald Trump se v těchto chvílích věnuje ve své oválné pracovně českému premiérovi Andreji Babiši, který je v těchto dnech v USA na služební cestě. Před pár dny měl však Trump návštěvu pro jablíčkáře o poznání zajímavější. Na středečním setkání poradního orgánu pro americký pracovní trh totiž po jeho boku seděl sám šéf Applu – Tim Cook. Co však čert nechtěl, byl to právě on, kdo se stal obětí Trumpova přešlapu. 

Že se americký prezident čas od času ve svých výrocích splete jsme si už tak nějak zvykli. Ostatně, není tomu tak dávno, co veřejně prohlašoval, jak moc se těší na 6G sítě a jak rád by je v zemi nechal vystavět, přestože tato technologie ještě ani nespatřila světlo světa. Včera pak dokázal pro změnu poplést Cookovo jméno. Šéfa Applu totiž přejmenoval z Tima Cooka na Tima Apple. 

Přestože osazenstvo v sále zachovalo naprosto chladnou hlavu a mělo s Trumpovým přeřekem pochopení, na internetu si začali prakticky ihned po uveřejnění záznamu mnozí lidé z amerického prezidenta utahovat. Ke vtipálkům se nakonec dnes večer přidal i sám Tim Cook, který se na svém Twitteru přejmenoval na Tim , čímž zcela evidentně naráží na Trumpův přeřek. Smysl pro humor mu tedy rozhodně nechybí. A i kdyby chyběl, s Applem je Tim spojený již tak dlouho, že by jeho název místo svého příjmení přijmout klidně mohl. Jako šéfa Applu si jej totiž stejně budou všichni pamatovat až do jeho smrti a ještě pěkných pár let po ní. 

Tim Cook Donald Trump

Dnes nejčtenější

Další články