Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To by mě zajímalo, čím chtějí letošní iPhony kromě vysoké ceny zaujmout? Ona hláška: “Jedná se o nejlepší iPhone, který jsme kdy vyrobily” už totiž moc nefunguje 😐

  Vzhledem k ziskům to nejspíš stále funguje dostatečně. Letos žádná výrazná změna nebude, krom nového foťáku, to už je dané.

  Na druhou stranu co stále měnit? Ohebný telefon (od obou výrobců) je odporný a podpora 5G? Proboha to nás fakt trápit nemusí, není tu pořádná infrastruktura ani na 4G, takže když bude 5G v CZ verzích telefonů tak za 5 let, tak to bude stačit.

  PS: Kdyby přestali tyhle závody a nový model byl vždy jen třeba každé dva roky, nic by se nestalo a mohly by přicházet skutečné změny.

  Občas si říkám, že už do telefonů cpou blbosti jen proto aby ospravedlnili jejich další generaci. Také si myslím, že pokud by Apple uváděl nové telefony jednou za dva roky tak by se nic nestalo.

  kdyby jste sledovali kausu Huawai,tak je jasné že 5g asi jen tak nebude.
  Což nahrává Applu.
  Apple sám začíná dojíždět na to že si veškeré věci nechává vyrábět externě.
  Zaplaťpánbu pochopili, že to co je dobre pro malou firmu není dobré pro velkou.

  No ne všichni si kupují mobil každý rok nový. Takže ti, kteří ho mají třeba 3-4 roky ocení v roce 2012-2013, že mají 5G model. Podle mě tím Apple ukazuje mnohem větší zájem o své zákazníky než konkurence.

  Je dobre že je to nepravdepodobné, je vedecky podložené že 5G je Rakovinotvorná…. to znamená že predsa len Apple zariadenia zostanú najspolahlivejšie a najbezpečnejšie narozdiel od ostatných výrobcov, ktorí sa do toho silou mocou hrnú….

Vložte vlastní komentář

celý text