Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na Macu niečo zamrza? :))) som myslel, že iba widle a na android

  Můžu říct že dokážu zamrznout třeba VLC playera. Stačí mu dát divnej videosoubor a je po něm. Myslim, že ho jde i oblbnout změnou přípony souboru.
  Co je ale větší průšvih a setkal jsem se s nim už bohužel asi 4x, tak zamrzání aplikací způsobí třeba chípající disk. V iMackách mi pochcípaly plotnový disky (prostě je to paskvil co se neuchladí) a krom zamrznutí aplikace nepoznáte, co se děje. Díky nepřítomnosti jakýkoliv kontrolky na počítači je to hůř identifikovatelný průšvih, než na skládačce s woknama. Když aplikace stojí protože nehrábne na disk, disk slyšet neni ani normálně a nevíte jestli se má číst a nečte se…. A nevíte že je čas lifrovat data jinam…

  Jo i Mac někdy zamrzne. Dodonce se mi to za posledních 6 let používání stalo už dvakrát! To je děs, zlatý widle a android :))))))

  Někdy uvedené postupy nefungují, když se blokne nějaké dialogové okno. Pak mi vždy pomohl brutal 4hmat CMD+ALT+SHIFT+ESC. Tím jsem zabil zatím vše, co jinak nešlo :-)

  Ve Windows ve správci úloh se stačí přepnout na procesy a vypnout samotný proces, a aplikace se vypne hned stejně jako u Macu. Žádné dlouhé čekání.

Vložte vlastní komentář

celý text