Zavřít reklamu

Spotify je momentálně jednoznačným lídrem streamovacích aplikací. Pokud ale chcete některé produkty od jablečné společnosti využívat na maximum, například HomePod kvůli některým rádiím, musíte se ze Spotify přesunout na Apple Music. Pro většinu z nás se tento přechod může zdát velice složitý a i já osobně jsem si to myslel. Dovolte mi ale, abych vás vyvedl z omylu a ukázal vám způsob, jakým si můžete přesun z jedné streamovací aplikace na druhou co nejvíce ulehčit. Pomůže nám k tomu internetová aplikace Tune My Music, pomocí které se stane přechod naprostou hračkou.

Jak přesunout playlisty do jiné streamovací aplikace

Na vašem Macu nebo počítači se přesuňte na webovou stránku Tune My Music – můžete tak učinit pomocí tohoto odkazu. Poté klikněte na fialové tlačítko Let’s Start a vyberte si zdrojovou streamovací aplikaci, ze které chcete playlisty přesunout. V mém případě jsem vybral Spotify. Pokud ještě nejste přihlášeni, tak se do účtu Spotify přihlaste. Po přihlášení a potvrzení podmínek se dostanete zpět na stránku Tune My Music, kde už si vyberete, jaké playlisty chcete přesunout. Buď do textového pole vložíte odkaz na playlist a nebo si pomocí tlačítka Load from your Spotify account necháte veškeré vaše playlisty zobrazit. Osobně jsem zvolil druhou možnost a jednoduše jsem si pomocí zaškrtávacích políček zvolil, které playlisty chci přenést. Nyní stačí kliknout na tlačítko Select Destination a zvolit si, kam se mají playlisty a skladby přesunout. Já jsem zvolil Apple Music. Poté se stačí pouze přihlásit k vašemu Apple ID a odstartovat přesun.

Na závěr jen dodám, že se nemusí přesunout úplně všechny skladby či playlisty. Je to většinou kvůli tomu, že někteří interpreti jsou například jen na Spotify, tudíž je v Apple Music jednoduše nenajdete. Dle mého názoru je naprosto skvělé, že existuje stránka, jako je Tune My Music, pomocí které můžete velice jednoduše přenášet všechny své sklady a playlisty mezi streamovacími službami. K dispozici je převod mezi těmito službami: Spotify, Apple Music, YouTube, Deezer, Google Music, Amazon Music, Tidal, Napster a další.

Dnes nejčtenější

Další články