Zavřít reklamu

Pokud se již nemůžete dočkat oficiálního představení nové streamovací videoslužby Applu, máme pro vás skvělou zprávu. Další zdroj totiž potvrdil, že se jejího odhalení dočkáme již zhruba za měsíc – konkrétně 25. března. A jak se zdá, máme se opravdu na co těšit. 

Poté, co včera s termínem přispěchal portál BuzzFeed, jsme se nyní jeho potvrzení dočkali i od agentury Bloomberg, která je jedním z nejdůvěryhodnějších zdrojů z oblasti Applu. Dle ní má už dokonce Apple pozvaná některé filmové hvězdy či režiséry, kteří mu jeho novou platformu pomůžou světu představit. Těšit se můžeme například na Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner či J.J. Abramse.

Na chystané pořady Applu bychom se mohli v budoucnu dívat přes podobnou Apple TV:

Další čekání?

Bloombergu se podařilo též zjistit, že ke spuštění placené části služby má dojít do léta. Informace o tom, zda bude nějaký obsah zdarma či kdy jej Apple zpřístupní však bohužel zdroje neprozradily. Nicméně vzhledem k tomu, že se o značné části obsahu zdarma pro širokou veřejnost hovoří již poměrně dlouho se dá počítat i s jeho spuštěním, ke kterému by mohlo teoreticky dojít ještě před spuštěním placeného obsahu. 

V tuto chvíli je těžké říci, kdy Apple rozešle pozvánky na svou keynote a jak bude nakonec probíhat. Jak jsme vás však informovali včera dopoledne, jako poměrně pravděpodobné se jeví uspořádání hned dvou březnových konferencí, přičemž jedna bude zaměřená na hardware a druhá pak na služby. Produktů i služeb má totiž dle dostupných informací na představení skutečně dost a do jedné keynote by je jen těžko vměstnal. 

Související články

Dnes nejčtenější