Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Všechno tohle mám zapnuté a nikdy mne to na chůzi ani cvičení samo neupozornilo. Občas používám nové Galaxy Watch a tam to funguje skvěle a přesně. Tady se musí Apple ještě hodně co učit.

  Přesně tak, mám tyto funkce zapnuté na svých apple watch 4 a ještě mě to nikdy neupozornilo. Na starších Gear S3 od Samsungu to fungovalo lépe. Škoda…

  Na mych Apple Watch 3 to funguje bez problemu uz od lonskeho podzimu. Pouze u chuze to sice zaznamena do statistiky celou delku a dobu chuze, ale trasa v mapce je vykreslena az od mista kde jsem se nachazel v dobe potvrzeni upozorneni.

  Já si teda na nefunkčnost stěžovat nemůžu, ale mouchy to má. K detekci dojde po asi kilometrové chůzi, ale cvičení spustí v tom okamžiku, kdy ji potvrdím. Ten předchozí kilometr nezapočítá.

  Tiež od, myslím leta minulého roku nefunguje tak spoľahlivo ako pred tým. Všetko pozapínané ale neupozorňuje a nič. Akurát keď zapnem manuálne nejaké cvičenie, tak ma upozorní na prerušenie ak náhodou na chvíľu zastanem.

  Mel jsem trojky a fungovalo to bez problemu. Ted mam ctyrky a jede to naprosto bez chyby. Zacnu behat rano na pase a po cca 30 metrech mam dotaz jestli cvicim a chci to zapnout jako aktivitu.

Vložte vlastní komentář

celý text