Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já myslím, že to byla prostě jen příležitost. Hurá, něco jsme vydolovali na nenáviděný Apple! Tak se to nafoukne do obřích rozměrů. Na druhou stranu je to logické. Apple je drahý, staví se do pozice světového lídra a to si logicky nese i reálné riziko, že jakékoliv zaškobrtnutí bude řádně rozmáznuto. Vzpomeňte si na Concorde. Jediná nehoda. Jediná nehoda za celou existenci tohoto úžasného letadla! A srzila mu vaz.. no bodejť, když letenka do NY a zpět stála tolik jako auto střední třídy.. to je prostě daň za slávu.

  Existuje vubec neco jako dlouhy tyden? Opkem by musel byt kratky tyden. A ten take neexistuje. Je to stejne klise jako dlouhe minuty nebo hodiny. Rad vas ctu, ale prosim, zkuste se klise v textu vyhybat. Pusobi to rusive a casto, bohuzel, i hloupe. Jinak diky za dobrou praci :) Mnoho tipu, rad a triku je opravdu uzitecnych :)

  Kdyby ta kauza byla se Skajpem tak to na mě bude mít asi stejnej vliv 😂

  Přesně, hlavně bacha na kamarády, aby se některý nedozvěděl, co si o něm skutečně myslis 😂 třeba: zase vola ta kráva pane bože co chce…. ahoj Jano jak se mas?? 🤣

  Souhlasím, na této stránce mají být věci proti Android a jiným výrobcům, a nyní se tu pojednává pořád proti applu… Všimli jste si názvu stránky? Mám tuto stránku opravdu rád, zjistí tu člověk co potrěbuje ale toto je špatné. Každý udělá chybu a bez nich to nejde, kdo ví co Apple řešil týden než to zavřeli? Víte co to musí být za práci být světovou jedničkou a všechno obstarávat když je uživatelů této značky opravdu miliony?🤔

  Pokud chcete určovat co má být na této stránce, pak se ozvěte na náš firemní email, dejte nabídku na akvizici společnosti, která stárnku vlastní, případně pouze na odprodej dané stránky a rozhodně to budete mít možnost určovat pokud si plácneme. Dokud nejste majitel, netuším proč byste vy měl určovat co se zde má psát a co ne :-)

  V tom případě nerozumím proč se za to Apple otevřeně omluvil, proč odměnil nálezce chyby a proč to vlastně opravoval…

  Fůha a já myslel že si může soukromý web řešit co chce. Navíc vy reprezentujete konkrétně kolik desítek procent z více než 1 miliardy iOS zařízení na světě?

  Nafouknutá bublina… Kolik uživatelů používá skupinový FaceTime? Kolik z nich o chybě vědělo a mohlo tak situace zneužít? Ano, Apple pochybil reagovat rychleji, na druhou stranu funkci zablokoval a udělalo se z toho ve stylu “cestovat na dovolenou aktuálně na Mars je pro všechny obyvatele Země životu nebezpečné, ať si nechají vrátit letenky do konce února…. 👌🏼🤙🏻👌🏼”.

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.