Zavřít reklamu

Na konci tohoto týdne došlo k vydání první beta verze systému iOS 12.2. O některých nových funkcí jste se již mohli dočíst na našem magazínu, avšak jedna zásadní inovace bylo až dosud nenalezena. To se však již naštěstí změnilo. V iOS 12.2 došlo totiž k přidání možnosti do funkce Čas u obrazovky, díky které si budeme moci upravit rozvrh pro Klidový čas na každý den zcela jednotlivě.

Možnost Klidový čas funguje tak, že ve vámi předem nastaveném čase bude váš iPhone značně omezen. Budete schopni využít pouze vámi povolené aplikace a vyrušovat vás nebudou ani telefonní hovory. V současné době šel rozvrh pro tuto funkci nastavit čistě napevno, tudíž každý den pro vás platila stále stejná pravidla. Díky novince přidané v betě iOS 12.2 si budeme moci nastavit Klidový čas pro každý den zcela individuálně. Tato inovace sama o sobě dává dostatečnou logiku. Například o víkendech si můžeme dovolit být více vytížení našim telefonem a naopak přes týden se můžeme snažit jeho využití alespoň do jisté míry omezit.

Novinky systému iOS 12.2 zachycené na screenshotech z MacRumors

Jelikož začal Apple iOS 12.2 teprve testovat, příchod ostré verze na iPhony a iPady je zatím poměrně daleko. Dočkat bychom se mohli zhruba na konci února, daleko pravděpodobněji se však jeví první týdny března.

Dnes nejčtenější

Další články