Zavřít reklamu

Na dnešek si náš partner iWant naplánoval otevření své desáté prodejny, která se nachází v Praze na Můstku. Jelikož jsme u této slavnostní chvíle nechyběli ani my, rádi bychom vám celý průběh otevíračky přiblížili. Akce se totiž skutečně vyvedla. 

Přestože se “brány” obchodu otevřely až v 10 hodin, natěšení zákazníci postávali před obchodem už o pěkných pár hodin dříve. Není se však příliš čemu divit. iWant si totiž pro dnešní den nachystal spoustu speciálních slevových akcí, díky kterým si mohli lidé odnést své vysněné Apple produkty o tisíce korun levněji. MacBooky Air (2018)Pro (2017) jste si tak mohli odnést jen za 29990 korun, MacBook Air (2017) pak vyšel jen na 21990 korun. Milovníci iPhonů si pak mohli odnést model XR za 19990 korun, XS za 26990 korun či 7 za 10990 korun. Slevy ale padly samozřejmě i na Apple Watch, iPady, Sluchátka Beats a další spoustu produktů. Rozhodně tedy bylo z čeho vybírat. 

S blížící se 10. hodinou se zástup návštěvníků zvětšoval a na jeho konec byste od dveří obchodu dohlédli jen velmi těžko. Čekání zpříjemňovaly všem lidem sličné hostesky, které rozdávaly vouchery na jeden horký nápoj zdarma a se zákazníky vyplňovaly dotazníky, které šly později do slosování o lístky na koncert Eda Sheerena. Na ten se díky iWantu dostane celkem 6 lidí – vylosování totiž byly tři výherci, kteří obdrželi po dvou lístcích. Co se týče uplatnění výše zmíněných voucherů, to bylo možné u ledového baru nabízejícího horké nápoje, mezi kterými nechyběla horká hruška, jablko, grog nebo vanilka. Zákazníci si tak rozhodně na špatný servis stěžovat nemohli. 

Prohoďte pár slov s celebritou

Už před představením procházely mezi zákazníky Nikol Moravcová a Jitka Nováčková, které se později ujaly i slavnostního otevření prodejny. Obě byly skutečně milé a rády s vámi prohodily o Apple produktech pár slov. My osobně jsme si s Nikol Moravcovou popovídali například o tom, jak upravuje fotky na Instagram ve svém iPhonu. Jitka se pak zas pochlubila tím, jak využívá Apple Watch při sportování. Ve frontě před obchodem jste si ale mohli u prodejců iWantu i vyřídit své objednávky a dokonce je zaplatit. Díky tomu se tak celý proces vyřízení značně urychlil a po vstupu do prodejny trvalo jen pár chvil, než vám prodejci přinesli vámi objednaný produkt a vy mohli s klidným svědomím odejít. 

V 10:00 brány prodejny po odpočtu Nikol a Jitky slavnostně otevřely. Zákazníci si mohli užít pohled na spoustu růžových balónků vznášejících se vzhůru k nebesům či si mohli vychutnat slavnostní pocit při procházení se po magentovém koberci. Pokud jste se pak dostali do prodejny mezi prvními 50 zákazníky, iWant vám k nákupu přibalil malý dárek. 

Návaly lidí po 10. hodině ani omylem nezmizely, ba naopak. iWant proto slíbil, že přestože má pobočka otevřeno oficiálně do 20:00, nechá rád otevřeno do té doby, než stihne obsloužit všechny zákazníky. Pokud tedy i vy máte dnes kolem Můstku cestu a rádi byste si nějaké to jablíčko odnesli se slevou, neváhejte a zastavte se. 

Související články

Dnes nejčtenější