Zavřít reklamu

Že je zdraví zákazníka pro Apple nesmírně důležité nás v posledních několika měsících mnohokrát ujistil. Ostatně, svědčí o tom i implementace EKG do nových Apple Watch Series 4, které tak posunou sledování zdraví uživatelů na zcela novou úroveň. Dalším velmi zajímavým faktem je to, že momentálně jablečná společnost nabízí o 400 % více pracovních pozic se zaměřením na zdraví, než tomu bylo v roce 2017. Konkrétně se jedná o 75 pracovních míst, které Apple s tímto zaměřením nabízí, oproti 15 v roce 2017.

O tom, že je pro Apple zdraví jeho zákazníků klíčové, se nedávno rozpovídal i šéf Applu Tim Cook. Dle jeho slov je zdraví dokonce momentálně hlavní prioritou Applu. Jakým směrem se však hodlá kalifornský gigant ubírat, aby sledování zdraví zákazníků opět někam posunul si však Cook nechal pro sebe. Prozradil však, že bychom se měli letos dočkat spuštění nových služeb, na kterých Apple pracoval dlouhé roky. Je tedy vcelku pravděpodobné, že i ty budou mít co do činění právě se zdravím.

Zdravotníci, hlaste se

Jak už bylo zmíněno v úvodu, tak slovo „zdraví“ má v názvu na 75 pracovních pozic. 32 z těchto pozic spadá pod kategorii Software a služby, 20 pod Hardware, 11 pod Firemní funkce a zbylých 12 k ostatním, neméně důležitým odvětvím. Jedna z nových nejzajímavějších pozic se nazývá „Technik pro novou generaci zdravotních senzorů a jejich algoritmů“, která se na seznamu objevila v listopadu minulého roku.

Apple dokonce možná v blízké budoucnosti představí nový produkt se zaměřením na zdraví. V několika nedávných zprávách od Applu se totiž velice často nacházelo slovní spojení „zajištění kvality“. Jablečná společnost se tak dost možná nachází ve finální fázi testování nového produktu.

iphone health fb

Dnes nejčtenější

.