Zavřít reklamu

Breaking Bad je jedním z nejoblíbenějších seriálů současnosti a pojednává o středoškolském učiteli, který se snaží zaopatřit rodinu, protože zjistí, že trpí určitými zdravotními problémy. Bojí se, aby její těhotná manželka, postižený syn i dítě, které se narodí měli nějaké peníze a začne, i když nejprve neochotně, s výrobou drog. Vzhledem k tomu, že učí chemii, jsou drogy od něho opravdu prvotřídní kvality a z něho se tak postupně stává vážená osoba v této oblasti. A právě tento seriál se nyní dočká zpracování do mobilní hry.

Ta ponese název Breaking Bad: Criminal Elements a bude free-to-play. Ochranná známka na tuto značku byla zaregistrována už před několika lety, avšak až nyní se dozvídáme, o jakou záležitost půjde. Příběh hry se bude odehrávat 11 let poté, co se Walter White rozhodne přejít na „temnou stranu“ a půjde o autentické rozšíření původního děje.

Žánrově bude hra strategicky zaměřená a čekají nás nové zábavné způsoby interakce s postavami, které známe. Těšit se tak máme na Walta, Jesseho, Guse, Saula i Mika. Hra by měla vyjít později tento rok, ale zatím neznáme žádné podrobnosti. Vzhledem k velké oblibě seriálové předlohy se však dá očekávat, že si dají tvůrci hry na svém díle skutečně záležet. Snad tedy hra dopadne lépe než například zpackaný Harry Potter, který dorazil na iPhony v loňském roce a své fanoušky spíše zklamal.

breaking bad fb

Dnes nejčtenější

.