Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak toto je na smiech a aj plač. Ludia hatam toto nieje OK. Ak toto bude niekto obhajovat ,ze to je tak vporiadku tak to uz je fakt „ovca“

  vyrabel si nekdy neco? asi ne, jinak bys vedel, ze vse ma sve vyrobni tolerance a 0,4 mm na sirku toho tabletu ani nepoznas

  Ani nepoznas ?? Videl si tie fotky ? Tak ja to poznam a ako to ze iPad 2018 co mam uz skoro rok je perfektne rovný aj po tom co ho mam volne pohodeny v ruksaku a toto cudo ke ohnute uz v skatulke ??

  To by mě teda zajímalo, jaké fotky máš na mysli. Pokud myslíš fotky které jsou prezentovány na “senzacechtivych” stránkách tak to potom jo.
  V praxi která odpovídá té toleranci je ovšem prohnutí opravdu nepatrné a na mem iPadu jsem si ho všiml až po přečtení obdobných článku.

  perfekcionalista Jobs se musí v hrobě obracet :D přece nikdo na světě nemůže chtít, aby si lidi koupili jeho výrobek s výrobní vadou a ještě k tomu za takový prachy :D navíc, pokud už je takhle načatý z výroby, je přece už jen otázka času, kdy se začne ohýbat dál ne?

  a poplácat se po ramenech a říct, že 0,4mm je OK? :D a ten šašek ve vedení firmy se ještě diví, že jim klesají akcie :D

  V určitém smyslu jsem taky perfekcionalista, a pokud bych ho rozbalil a moje oko to vidělo, tak by mě to štvalo a to velmi. (už jsem to zažil u ip7, kde jsem nalepil asi 10 různých tvrzených skel, ty obyč, které nejsou do okrajů, a pokaždé se mi začalo na krajích odlepovat. U prodejce jsem dozvěděl, že je to celkem běžná výrobní nadtolerance a sklo na ip je více zaoblené, než by mělo, a proto na to rovné ochranné sklo nesedí. Prý tak 1 z 10 kusů to tak má. Reklamace neuznána. nakonec jsem skončil u folie)

  Pustil jsem si to video v článku, kde mimo jiné na konci dojde i na ohyb ipadu, a překvapilo mě, jak opravdu lehce to šlo. I nad tím konečným lomem v hliníku, kde je minimálně dvakrát L profil na bocích, jsem se pozastavil. Je to opravdu zbytečná honba za gramáží a tenkostí na úkor pevnosti. Myslím si, že by mnohem menší problém a hetů způsobilo pár gramů a půl milimetrem navíc, než na takto lehká deformovatelnost.

  Tvl 0,4 mm by me fakt nevadilo… kdyby o tom furt servery nepsali neprikaldali k tomu obrazky o nekolik mm prohnutych ipadu tak by z toho nikdy afera nebyla… ale takhle se to krasne hatuje a cte a nadava. Penizky naskakuji.

  Nejzajimavejsi je ze se vsechny tablety od applu na youtube ohybaji uz od dob ip6 a afera je z toho az tedka, konkurence se +- ohyba stejne vlastne stejne jako to bylo u ip6. Vsechny zajima apple, stejne jako finance, to ze se samsung propadl skoro o 1/3 taky nikoho nezajima.

  ach jo jasne že na youtube sa ohýbajú aj iné tablety , otázka je aká sila je k tomu potrebná na ipad pro 2018 stači trenina sily ako na ipad pro predchádzajúcej vezie ipadu pro , to ma desí viac ako to ohnutie 0,4mm , to totiž znamená veľmi malú odolnosť voči deformácií a tak treba s ipadom zaobchádzať ako v perinke , na ipade sa dá toho veľa čo vylepšovať ale podľa mňa hrúbka to nieje ta bola fajn aj predchádzajúcej verzii

  1. koupím si iPad Pro
  2. jsem kokot, proto hned zkusím největší silou v dlaních, co můj nový iPad vydrží
  3. ohnul a zlomil se, jak je to vůbec možné? čekal jsem že za tu cenu přežije armagedon
  4. stěžuji si na všech senzacechtivých webech, jak je to nekvalitní a o*ebaný produkt

  ;)

  Váša Vaša veru si lebo na bod 2 potrebuješ radovo menšiu silu tak teraz špeciálne pre teba Vášaá že ipad pro 2018 sa ohne oveľa oveľa oveľa ľahšie ako napr ipad pro predchádzajúci cca tretinová sila
  bod 3 nikto nečaká Armageddon juj juj logické myslenie papa
  konštrukcia je tak málo pevná že tvarovú deformáciu rámu spôsoby aj proces výroby a samotné pnutie pri tvrdnutí vstrekovanej komponentu a to je problém

  1. koupím si iPad Pro
  2. jsem kokot a neověřím si jakou má odolnost
  3. měl jsem tablet v batohu mezi sešity a v tlačenici jsem se opřel batohem o pevnou zábranu
  4. tablet se ohnul, jak je to možné když starší iPady vydržely téměř vše.
  5. jsem kokot, že jsem si neověřil jak lehce bez vyvinutí největší síly jde zlomit.

  Zajímavé je že si ještě nikdo nevšiml že také předchozí verze iPadu pro je prohnutá. Zajděte se zítra podívat do jakékoli prodejny, podívejte se po delší hraně a uvidíte:-)! Taky jsem ho doma rozbalil a divil se a všude kde jsem byl pozorovat tak jsou zcela stejně prohnuté.

Vložte vlastní komentář

celý text