Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Podobný problém se mi na iOS 12 objevuje cca 1 x do měsíce a to u SMS – mobil hlásí „nepodařilo se odeslat“, ale ve skutečnosti SMS odejde a adresát ji dostane… někdy to po 2-3 SMS s podobným hlášením přestane a dál už SMS zase odchází ok, někdy pomůže obnovení nastavení sítě (což je opruz kvůli těm heslům wifi), ale stalo se mi i to, že obnovení nastavení nepomohlo… z mé zkušenosti ještě jeden poznatek: tento problém se mi objeví vždy jen u 2-3 lidí z kontaktů a všichni mají stejného operátora (jiného než já), do jiných sítí mi SMS odchází bez potíží…

  Reagovat

  Mně se dnes stalo něco podobného. Po projetí Jihlavským tunýlkem se mi můj iP SE již až do Prahy nepřihlásil do sítě. Měl jsem spuštěnou WAZE a ani po dojezdu se nepřihlásil. Musel jsem doma restartovat. Jestli to bylo tou apkou nevím. Při zpáteční cestě vyzkouším bez apky. Zdravím.

  Reagovat

  Ahoj mám problém po aktualizaci ios 12.1.2 mi nechce cašitat vůbec sim když mi před aktualizaci ještě jela myslíte že po nové verzi iosu se to spraví nebo bych musel vyměnit modem děkuji za odpověd.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek