Zavřít reklamu

5 zajímavých aplikací z App Store, které by vám tento týden neměly uniknout (9.12. 2018 – 16.12. 2018)

|
Kategorie:iPad
Diskuze
|

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Lensa Photo Editor

Chcete mít svá selfies řádně vychytaná? Vyzkoušejte aplikaci Lensa Photo Editor – skvěle se ovládá a vaše fotografie vylepší efektivně, ale přirozeně.

Lensa Photo Editor
Lensa Photo Editor
Price: Free+

Pop Scanner: Scan and email me

Mít skener u sebe pro každou příležitost se vždy hodí.. Aplikace Pop Scanner: Scan and email me nejenom naskenuje všechny vaše tištěné dokumenty, obrázky a další věci, ale dokáže skeny ve vysoké kvalitě uložit, upravit a odeslat.

Pop Scanner - fast scan for me
Pop Scanner - fast scan for me

Tony Hawk’s Skate Jam

Připadá vám, že venku je na prkno příliš velká zima? Zajeděte si prostřednictvím svého iOS zařízení. Legendární Tony Hawk je zpět v nové akční SK8 hře – pusťte se do toho.

Jigsaw Puzzles Clash

Je nejvyšší čas patřičně se odreagovat u skládaček. Nechcete skládat sami? Jigsaw Puzzles Clash je první multiplayer, zaměřený skládačky. Tak směle do toho.

Jigsaw Puzzles Clash
Jigsaw Puzzles Clash
Price: Free+

Exception

Staňte se aspoň na malou chvíli AI programátorem. V průběhu hry musíte asistovat jednotkám v jejich boji proti nepřátelům, vaší zbraní bude programování.

Exception;
Exception;
Developer: Kunpo
Price: Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek