Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

NotePlan Calendar

Sháníte alternativu k nativnímu kalendáři? Vyzkoušejte NotePlan Calendar, který nabídne vše potřebné. Samozřejmostí jsou týdenní a měsíční přehledy, souhrny každého dne se všemi úkoly a také možnost zapisování důležitých poznámek.

[appbox appstore id1180443101 oldprice=“449 Kč“]

Selfie Box: Editor For Selfie

Selfie Box obsahuje celou řadu filtrů a efektů, kterými upravíte fotografie. Nechybí ani efekty k různým příležitostem, jako jsou například Vánoce a někoho jistě potěší i možnost změnit svůj účes či vousy. Tím výpis obsahu nekončí – můžete si totiž například vybrat z nejrůznějších tetování a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1095333589 oldprice=“89 Kč“]

Cowculator – Friends, Not Food

Aplikace Cowculator je určena k osvětě, proč by lidé měli být vegetariáni či vegani. Najdete v ní nejrůznější statistiky toho, kolik se ušetří zvířat, ale také polí, lesů a dalšího tím, že nebudete jíst maso, mléčné výrobky či vajíčka. Pokud vás tyto informace zajímají, tato aplikace je opravdu hezky zpracovaná.

[appbox appstore id1197449794 oldprice=“59 Kč“]

Sketch Me! Sketch&Cartoon

Se Sketch Me! přetvoříte své fotografie do cartoonové podoby. Celkově appka obsahuje několik efektů, kterými upravíte své fotky. Ty následně můžete samozřejmě oříznout, změnit jas, kontrast a podobně.

[appbox appstore id592986685 oldprice=“59 Kč“]

System Activity Monitors

Tato aplikace vám pomůže se sledováním výkonu vašeho zařízení. Zobrazí vám informace o baterii a jejím stavu, využití pamětí RAM, využitou kapacitu iPadu či iPhonu a další užitečné informace.

[appbox appstore id386118145 oldprice=“89 Kč“]

Looney Tunes World of Mayhem

Looney Tunes si pamatují spíše ti starší z nás, v dnešní době se tito animáci takové popularitě netěší. Avšak to rozhodně není překážkou k vyzkoušení této hry, ve které se potkáme se všemi známými postavičkami, se kterými se pustíme do akčních RPG bitev. Budete sbírat postavičky, budovat vlastní tým, ten postupně vylepšovat a samozřejmě se utkávat s dalšími hráči.

[appbox appstore id1158042933 oldprice=“59 Kč“]

Pepi Super Stores

A na závěr opět hra pro nejmenší uživatele jablečných zařízení. Ti se v Pepi Super Stores podívají do několika obchodů a poznají až 34 postaviček. V obchodech mohou nakupovat, vytvářet vlastní produkty, designovat a vyrobit oblečení, které poté obléknou některé z postaviček a to rozhodně není vše. Aktivit je zde opravdu mnoho.

[appbox appstore id1198599796 oldprice=“89 Kč“]

ipad fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější