Zavřít reklamu

Ruská společnost Caviar se dostala do povědomí jablíčkářů především díky jejím luxusním úpravám jablečných produktů. Vzpomenout můžeme například netradiční úpravu iPhonu XS s implementovaným solárním panelem na zádech či různé zlaté úpravy AirPods či Apple Watch. Bohužel, jejich poslední produkt s názvem Caviar Swiss Dreams Watchphone již tak skvělý není.

Caviar se u této novinky odvážil k přidělání pozlacených Apple Watch na záda nového iPhonu XS, jehož záda též náležitě vylepšil. Už při prvním pohledu na tento „skvost“ se však nabízí hned několik dotazů počínaje způsobem nabíjení samotných hodinek, jelikož jsou „na pevno“ připevněny k telefonu. Na stránkách společnosti byste však odpověď na tuto otázku bohužel hledali marně. Přejděme ale na další otázku, na kterou bychom rádi znali odpověď. Co je hlavní podstata jablečných hodinek? Přeci zobrazovat notifikace z iPhonu a zaznamenávat naše fyzické aktivity a spánek. Ani to však hodinky kvůli umístění na záda telefonu plnit nemohou – respektive mohou, ale bude to naprosto k ničemu a navíc jen částečně. Podobných otázek bychom ale mohli vymyslet více. Ostatně, i samotná manipulace s podobně upravenou verzí iPhonu musí být skutečně záživná.

Prohlédněte si Caviar Swiss Dreams Watchphone v galerii níže:

Podtrženo, sečteno – tentokrát Caviar šlápl svou netradiční úpravou vedle. Vezmeme-li navíc v potaz to, že Caviar nabízí pozlacené Apple Watch Series 4 „pouze“ za 110 tisíc korun a luxusní iPhony v podobném stylu za téměř totožnou částku, nedává téměř půl milionu korun, které si účtuje za tuto úpravu, smysl už vůbec. Ale kdo ví. Na nějakého ruského oligarchu dojem udělat mohou.

caviar-iphone-xs-spolu-s-apple-watch-4
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější