Zavřít reklamu

Již delší dobou se intenzivně hovoří o spuštění služby Apple Pay v Německu. Tento plán dokonce potvrdil sám Tim Cook, který během hovoru s investory před pár měsíci prozradil, že Apple plánujplánuje zavést Apple Pay v Německu ještě před koncem letošního roku. A jak se zdá, tento plán skutečně splní.

Dle zprávy z blogu Macerkopf se platební metoda zprovozní již zítra a jako první ji zpřístupní banky N26 a Comdirect. Zpráva je však zatím nepodložená a pochází z tajného zdroje portálu, takže si budeme muset na její potvrzení minimálně do zítřka počkat. Pokud se však služba skutečně spustí. zařadí se Německo po bok USA, Velké Británie, Polska, Ukrajiny, Itálie, Japonska, Kanady, Švédska, Finska, Dánska, Ruska, Kazachstánu a mnoha dalších zemí.

Ohledně nástupu služby pro Českou republiku jablečná společnost stále mlčí. Ačkoliv jsme se v nedávné době setkali s určitými náznaky, které pojednávaly o možném zprovoznění, ve finále se nic nestalo. Banky jsou však dle svých slov na spuštění služby připraveny a jen čekají, až jim kalifornský gigant dá „zelenou“. Ta by od něj měla dorazit snad na začátku příštího roku. Snad se tedy tento termín opět nepřesune o dalších pár měsíců dál.

apple-pay-fb
Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.