6 zajímavých aplikací z App Store, které by vám tento týden neměly uniknout (2.12. 2018 – 9.12. 2018)

|
Kategorie:iPad
Diskuze
|

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

1 Habit

Nemáte nouzi o cíle, ale dělá vám problémy je řádně plnit? Pomůže vám s tím užitečná aplikace 1 Habit. Minimalistická appka vás provede každým vaším dnem a bude vás motivovat k tomu, abyste si splnili vše, co jste si stanovili.

1 Habit
1 Habit
Developer: Happy Freaks LLC
Price: 79,00 Kč

MIYAMOTO

Miyamoto je kouzelná karetní hra pro jednoho hráče, která vás uchvátí jak svým designem, tak i pojetím. V rychlosti si osvojte pravidla a vydejte se do fascinujícího světa japonských samurajů.

MIYAMOTO
MIYAMOTO
Developer: HIDEKI HANIDA
Price: 79,00 Kč

Magic Pad – Remix Hit Songs

Vytvářejte svou vlastní hudbu a staňte se na chvíli DJem. Magic Pad nabízí tři různé režimy pro každého hráče na jakékoliv úrovni. Aplikace rovněž umožňuje přímou spolupráci s přáteli či kolegy.

Sevn

V řadě kultur i náboženství je sedmička v historii zakořeněná jako mocné, magické číslo. Hra Sevn má sedmičce vzdát hold. Vaším úkolem v ní bude sestavit sedm věží ze sedmi barev. Zní to jednoduše? Však uvidíte…

Sevn
Sevn
Developer: Next Apps BVBA
Price: Free+

Connect

Zdánlivě jednoduchá, ale neuvěřitelně zábavná a potenciálně návyková – taková je nová iOS hra Connect. Váš úkol je jasný- spojit dohromady všechny tečky stejné barvy. Kolik toho zvládnete?

.Connect.
.Connect.
Developer: Kishor Berde
Price: Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek