Zavřít reklamu

Stejně jako tomu bylo minulý rok, i tento rok Spotify uvolnil na světlo světa playlist s názvem Tvé nej skladby 2018. Jak už název playlistu napovídá, uvnitř něj naleznete skladby, které jste za rok 2018 poslouchali nejvíce. Společně s uveřejněním playlistu jsme se také dočkali možnost nechat si celý rok shrnout. Konkrétně se tato funkce nazývá 2018 Wrapped, v překladu Tvůj rok 2018 v kostce. Během několika hodin, co je tato služba dostupná, se výsledky uživatelů začaly objevovat na všech sociálních sítích. Pokud se chcete i vy podívat na váš rok 2018 na Spotify v kostce, a to pouze ze zajímavosti, či byste také chtěli vaše výsledky sdílet, tak postupujte podle tohoto návodu.

2018 Wrapped:

Tvůj rok 2018 na Spotify v kostce

Postup je v tomto případě naprosto jednoduchý. Stačí přejít na oficiální stránky Spotify – Spotify Wrapped – pomocí tohoto odkazu. Zde klikneme na modré tlačítko Spoj se se Spotify. Webová stránka nás přesměruje k přihlášení ke službě Spotify – zadáme tedy uživatelské jméno a heslo, a poté povolíme aplikaci 2018 Wrapped přístup k našemu účtu pomocí tlačítka OK. Nyní už stačí pár sekund počkat, dokud se vše nenačte, a je hotovo. Teď už si pouze stačí prohlédnout všech 10 slidů, které si pro vás Spotify nachystalo. Na posledním slidu se poté nachází jakési shrnutí, které je vhodné pro sdílení s vašimi přáteli. Poslední slide si tedy můžete pomocí tlačítek nasdílet na vaše sociální sítě. Popřípadě stačí obrazovku vyscreenovat a nahrát například do Instagram Stories, jako to již udělala spousta uživatelů.

Společně s 2018 Wrapped vám Spotify přímo v aplikaci vytvořilo TOP 100 playlist z roku 2018. Nachází se zde skladby, které jste tento rok poslouchali nejvíce. Podle mého názoru se jedná o naprosto skvělou možnost, jak si uživatelé mohou jednoduše zavzpomínat na rok 2018. Určitě by bylo fajn, kdyby taková shrnutí dělalo více sociálních sítí, například Instagram či Facebook.

Související články

Dnes nejčtenější