Zavřít reklamu

Stejně jako tomu bylo minulý rok, i tento rok Spotify uvolnil na světlo světa playlist s názvem Tvé nej skladby 2018. Jak už název playlistu napovídá, uvnitř něj naleznete skladby, které jste za rok 2018 poslouchali nejvíce. Společně s uveřejněním playlistu jsme se také dočkali možnost nechat si celý rok shrnout. Konkrétně se tato funkce nazývá 2018 Wrapped, v překladu Tvůj rok 2018 v kostce. Během několika hodin, co je tato služba dostupná, se výsledky uživatelů začaly objevovat na všech sociálních sítích. Pokud se chcete i vy podívat na váš rok 2018 na Spotify v kostce, a to pouze ze zajímavosti, či byste také chtěli vaše výsledky sdílet, tak postupujte podle tohoto návodu.

2018 Wrapped:

Tvůj rok 2018 na Spotify v kostce

Postup je v tomto případě naprosto jednoduchý. Stačí přejít na oficiální stránky Spotify – Spotify Wrapped – pomocí tohoto odkazu. Zde klikneme na modré tlačítko Spoj se se Spotify. Webová stránka nás přesměruje k přihlášení ke službě Spotify – zadáme tedy uživatelské jméno a heslo, a poté povolíme aplikaci 2018 Wrapped přístup k našemu účtu pomocí tlačítka OK. Nyní už stačí pár sekund počkat, dokud se vše nenačte, a je hotovo. Teď už si pouze stačí prohlédnout všech 10 slidů, které si pro vás Spotify nachystalo. Na posledním slidu se poté nachází jakési shrnutí, které je vhodné pro sdílení s vašimi přáteli. Poslední slide si tedy můžete pomocí tlačítek nasdílet na vaše sociální sítě. Popřípadě stačí obrazovku vyscreenovat a nahrát například do Instagram Stories, jako to již udělala spousta uživatelů.

Společně s 2018 Wrapped vám Spotify přímo v aplikaci vytvořilo TOP 100 playlist z roku 2018. Nachází se zde skladby, které jste tento rok poslouchali nejvíce. Podle mého názoru se jedná o naprosto skvělou možnost, jak si uživatelé mohou jednoduše zavzpomínat na rok 2018. Určitě by bylo fajn, kdyby taková shrnutí dělalo více sociálních sítí, například Instagram či Facebook.

spotify_wrapped_Fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější