Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s obchodem Alza.cz jsme si pro vás exkluzivně připravili na prvních 22 adventních dnů malý dárek ve formě slevových kódů na vybrané produkty. Ty si budete moci z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” každý den od 1. do 22. prosince kolem 19. hodiny a na Alze jej obratem využít.

Včera vám ukryl Mikuláš do našeho kalendáře 300 korun slevu na Apple Pencil. S nadělováním však svatý muž ještě neskončil a skutečně parádní dárky si pro vás přichystal i na dnešní den. Do adventního kalendáře pro vás totiž dnes ukryl obrovské slevy na klávesnice Magic Keyboard a to jak s číselnou klávesnicí, tak i bez ní.

Magic Keyboard Layout

Pokud se při své práci obejdete bez numerické části klávesnice, mohla by se vám zamlouvat menší Magic Keyboard Layout v bílé barvě. Jedná se samozřejmě o bezdrátovou klávesnicí, kterou lze nabíjet skrze Lightning konektor. Obávat se nemusíte ani složitého párování, klávesnice se totiž s vaším Macem spojí automaticky. Nadchne vás ale i její měsíční výdrž či schopnost nabít se do plného stavu za pouhé dvě hodiny. Pokud jste pak zvyklí například svůj Mac zrcadlit na televizi a pracovat z pohodlí postele, zamlouvat by se vám mohl i devítimetrový dosah. Mimochodem, námi nabízená klávesnice je samozřejmě česká.

Klávesnice stojí běžně 2790 korun. Po zadání slevového kódu ADVENT201806A na ní však získáte slevu 600 korun a vyjde vás tak na pouhých 2190 korun. Akce platí ode dneška, tedy 6. prosince, do 9. prosince. Kompletní podmínky akce naleznete zde. 

 

Magic Keyboard s číselnou klávesnicí

… a protože máte pro letošní rok v knize hříchů jen pramálo zápisů, adventní kalendář pro vás ukrývá i velmi pěknou slevu na klávesnice s číselnou částí. Ty se vyznačují prakticky stejnými vlastnostmi jako klávesnice předchozí, avšak vybírat u nich můžete hned ze dvou barevných variant – klasické bílé a luxusní vesmírně šedé. Druhou zmiňovanou přibaloval Apple zprvu jen k nadupaným iMacům Pro, ale před pár měsíci se jí rozhodl prodávat i samostatně. Účtuje si za ní sice o poznání více než za klasickou bílou, nicméně se slevou je i její cena přijatelná.

Bílá klávesnice s číselnou částí stojí běžně 3790 korun. Po zadání slevového kódu ADVENT201806B na ní však získáte slevu fantastickou 700 korun a vyjde vás tak na pouhých 3090 korun. Akce platí ode dneška, tedy 6. prosince, do 9. prosince. Kompletní podmínky akce naleznete zde. 

Vesmírně šedá klávesnice s číselnou částí stojí běžně 4290 korun. Po zadání slevového kódu ADVENT201806C na ní však získáte slevu fantastickou 700 korun a vyjde vás tak na pouhých 3590 korun. Akce platí ode dneška, tedy 6. prosince, do 9. prosince. Kompletní podmínky akce naleznete zde. 

Návod, jak slevový kód využít: 

kosik-slevovy-kod
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další slevový kód si můžete z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” již zítra. Rozhodně nás tedy opět navštivte, ať vám žádná zajímavá sleva neunikne.

LSA-Head-IMG-MagicKeyboard
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější