Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s obchodem Alza.cz jsme si pro vás exkluzivně připravili na prvních 22 adventních dnů malý dárek ve formě slevových kódů na vybrané produkty. Ty si budete moci z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” každý den od 1. do 22. prosince kolem 19. hodiny a na Alze jej obratem využít.

Včerejší den ukrýval v adventním kalendáři osmisetkorunovou slevu na nevykradnutelný batoh XD Design Booby. Z dnešního mikulášského okénka si pak můžete „vyloupnout“ slevu 300 korun na jablečnou tužku Apple Pencil 1. generace. Ta je skvělým pomocníkem pro všechny majitelé iPadů Pro (vyjma nejnovější generace) či majitele iPadu 6. generace. S tužkou lze tablet nejen ovládat, ale dokonce na něj i kreslit či zapisovat si do různých dokumentů poznámky. Skvělé je i to, že díky senzorům v tužce lze na displeji tabletu vytvořit tlakem různě tlusté čáry. Apple Pencil se s iPadem páruje velmi jednoduše skrze Lightning konektor, přes který se i nabíjí. Výdrž tužky je neuvěřitelných 12 hodin a na půl hodiny práce jí stačí do Lightning portu vašeho iPadu zasunout na pouhých 30 sekund.

Běžná cena Apple Pencil je 2590 korun. Díky kódu z našeho adventního kalendáře vás však vyjde jen na 2290 korun. Stačí, abyste do pole pro slevový kód zadali ADVENT201805 a 300 korun vám bude automaticky odečteno. Akce platí ode dneška, čili 5. prosince, do 8. prosince. Kompletní podmínky akce naleznete zde. 

kosik-slevovy-kod
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další slevový kód si můžete z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” již zítra. Rozhodně nás tedy opět navštivte, ať vám žádná zajímavá sleva neunikne.

LSA-Head-IMG-ApplePencil
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější