Zavřít reklamu

Ačkoliv přesně po této vychytávce uživatelé prahli již od představení služby FaceTime v roce 2010, dočkali jsme se jí až letos. Možnost skupinových videohovorů byla přidána do nejnovějších verzí jablečných operačních systémů, a to do iOS 12.1, watchOS 5.1 a macOS 10.14.1 Mojave. Skupinových videohovorů se může účastnit až 32 lidí, což dokáže uspokojit drtivou většinu spotřebitelů.

Reklama působí velice klidným stylem a v hlavní roli nalezneme Elvise Presleyho, respektive jeho imitátory. Ten se taktéž postará o hudbu, jelikož reklama je doplněna jeho písní There’s Always Me. Funkce skupinových hovorů FaceTime je na videu představena na iPhonu XS, kdy spojuje hned několik hudebníků ztvárňujících právě Presleyho dohromady. S čím si při tvorbě reklamy v Applu rozhodně vyhráli, je synchronizování písně s obrazem. Rty se hýbou přesně podle hudby, čímž se dodává na maximální věrohodnosti.

Mezi hlavní vychytávku skupinových hovorů FaceTime oproti konkurenci patří to, že během hovoru není nikdo takzvaným hostitelem hovoru. Tímto krokem Apple řeší problém, kdy se odpojí hostitel a všem ostatním videohovor „spadne“ společně s audiem. U funkce se nadále musí vyzdvihnout, jak přehledná pro svého uživatele dokáže být. Kdokoliv zrovna mluví, je postaven doprostřed obrazovky, abyste měli jasno, koho momentálně posloucháte.

Takto Apple skupinové hovory FaceTime představoval: 

apple-vanocni-reklama-facetime-group

Související články

Dnes nejčtenější

.