Zavřít reklamu

Britské vydavateľstvo Feral Interactive nám svojou prácou neraz dokázalo, že známe herné tituly si môžu užívať aj majitelia jablčných počítačov so systémom macOS. Tvorcovia nám tak na obrazovky Macov priniesli nejeden kvalitný titul, ktorý bol svojho času dostupný výhradne na platformách PC alebo Xbox One a PS4. Ich najbližším doplnkov do našich virtuálnych knižníc sa stane spracovanie Rodinky Úžasných, ktorého sa dočkáme v hre LEGO® Disney•Pixar’s The Incredibles. Legendárni animovaní hrdinovia sa tak ukážu na Macoch vôbec po prvýkrát, po svojom debute na spomínaných platformách v priebehu tohoto leta. Čo teda môžeme očakávať od zábavného spracovania rodinného herného zážitku?

O originál hry sa postaralo herné zoskupenie TT Games v kooperácii s Warner Bros, pričom tento titul predstavuje vítaný doplnok do širokej škály LEGO univerza. Hra nám prinesie známe zážitky a scény, ktoré poznáme z prvého ale aj druhého dielu legendárneho animáku. V hre sa tak dočkáme jednotlivých misií s príslušných kontextom, no hlavné lákadlo bude predstavovať otvorený herný svet. V ňom sa budeme môcť stretnúť dokonca s inými postavami, ktoré poznáme z ostatných filmových diel Pixaru. Môžeme sa tak tešiť na nespútanú zábavu s RPG prvkami a pútavú dejovú líniu, ktorá nám prinesie oveľa viac vtipných scén a sekvencií, ako v prípade filmového spracovania.

Ak si plánujete hru zabezpečiť, môžete tak učiniť vo forme predovjednávky na oficiálnej stránke Feral Interactive. Okrem sympatickej cenovky, ktorá je vzhľadom na množstvo herného obsahu viac než prívetivá sa dočkáte aj notifikácie, ktorá vás upozorní na dostupnosť titulu. Nenechajte si ujsť nižšie uvedený trailer, ktorý vám priblíži celkový vizuál titulu. Hru LEGO® Disney•Pixar’s The Incredibles si môžete vychutnať na nasledujúcich Macoch:

  • Všetky 13” MacBooky Pro 2016 alebo novšie
  • Všetky 15” MacBooky Pro  Mid 2015 alebo novšie
  • Všetky 21.5” iMacy Late 2013 alebo novšie
  • Všetky 27” iMacy Late 2014 alebo novšie
  • Všetky 27” iMacy Pro Late 2017 alebo novšie
  • Všetky Macy Pro Late 2013 alebo novšie

Hra LEGO® Disney•Pixar’s The Incredibles vychádza už 21. novembra/listopadu

Incredibles
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější