Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Toto je už také zbytočné komolenie – a povedal by som jedna z mála vecí čo Applu nevychádza.
  Honosný názov Haptic touch na podržanie prsta s tým že pocítite jemné ťuknutie. Paráda – a bez toho ťuknutia to mohlo ísť kľudne rovnako aj na SE a IP6 – obyčajná softvérová vec.
  Takže máme 3D touch, Haptic Touch tam kde nie je 3D touch a nič tam kde môže byť Haptic Touch.
  👏🏻

  Dobré by bylo, aby iOS dohnal konkurenci a začal už konečně podporovat myš a externí úložiště (Flash, připjený HDD/SSD, nebo čtečku)… Konkurence to má již desetiletí ;-D
  Ale jako jo, věřím tomu, že se podaří Apple ten Android jednou zkopírovat pořádně :-D Zatím se ale učí a jde mu to solidně.

  A k čemu proboha připojovat k iPhonu myš? 😂 A k čemu flashku? Možná v tom bude ten problém – Android by se měl konečně začít soustředit na podstatné věci a ne kraviny jako výše zmíněné. Do té doby bude iOS jen stěží kopírovat a dohánět.

  me by zajimala jedina vec. A to jestli se onen haptic touch rozsiri na funkce emailu, sms zprav a telefonu.

  Vsichni mi rikali, ze 3D touch je k nicemu. Jenze ja vzal do ruky poprve XS max a diky 3D touch jsem byl schopen ho pro mne v zakladnich funkcich ovladat jednou rukou.

  Nevi tedy nekdo nahodou jestli kdyz pak na XR podrzim prst na ikone sms zprav tak se mi otevre rozsirena nabidka kde si vyberu treba „nova zprava“ ?? a nebo toto tam nebude a budu muset jak debil kliknout na ikonu zpravy, vyjet z posledni konverzace pomoci sipky v levem hornim rohu a pak v pravem hornim rohu kliknout na „nova zprava“
  Toto je totiz jedina vec ktera me na XR vadi. Ze diky velikosti telefonu jiz nejsem schopen zakladni funkce udelat jednou rukou..kdezto kdyz je 3D touch tak to mozne je. Rozsiri-li se funkce haptic touch do teto urovne a na tyto funkce tak pak nemusim zbytecne priplatit 10500kc za iphone XS, kdyz nepotrebuju super fotak a oled display… :/
  Diky za odpoved, pokud ji nekdo zna..

  Funkčnost Haptic Touch by se měla s budoucími updaty iOS rozšiřovat, čímž by se měl přiblížit právě 3D Touch. Osobně si však myslím, že nikdy 3D Touch zcela nezastoupí, protože to zkrátka u některých věcí není tak úplně možné nebo to nedává smysl. Uvidíme.

Vložte vlastní komentář

celý text