Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Caute, idu Vianoce a ako kazdy riesim aky telefon si vybrat? Rozhodujem sa medzi XR a X. Pocuvam hudbu, sledujem videa na youtube, hrajem hry a surfujem na nete. Ide mi len o to ktory displej vydrzi viac?
  A fotim fotky a robim videa.

  Nejlepší je zajít někam, kde mají iPhone X a XR vystavený a porovnat jejich dipsleje. Potom si uděláš obrázek sám. Pokud se ani potom nebudeš schopnej rozhodnout, tak si porovnej jejich parametry a rozhodni se podle nich.

  Pritelkyne ma Xr ja Xko a za me Xko. Je elegantnejsi a lepe se drzi v ruce. Xr je na stejnem principu (aspon za me) jako 5C a me tyhle barevne telefony k Applu proste nesedi.

  To je přesně ten důvod, proč Apple nepotřebuje být ve všem první. Ve tom stavu v jakém to je to je to ve mě nevzbudilo žádnou emoci. Jediné co se jim zatím povedlo je ohnutí, ale otázka je jak moc toho ohýbání to vydrží. A hlavně, jak moc to bude užitečné? Protože dost pochybuju o tom, že ten software upravili natolik, aby to reálné využití dávalo smysl. Takže to bude spíš jen atrakce na: “hurá jsme první”! A je klidně možný, že to uživatelsky ještě pár let smysl dávat nebude.

  Taky v tom nevidím smysl. Ani v ohybu, ani v rozkládání. Možná jednou, až se z hodinek aktivuje holografický aktivní display, tak mi spadne brada. Ale z tohoto ne.

  Jako vypadá to ještě divně, ale rozhodně mi to připadá rozumnější než to chystaný véčko Samsungu. To bude evidentně úzká kilometrová nudle

Vložte vlastní komentář

celý text