Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Je to už několikátá taková chyba za poslední rok. Ostuda. Vím, že se nejde úplně na 100 % vyhnout všem chybám, ale aby to zmrazilo celé zařízení, to je fakt na kopanec do …. pro vývojáře.

    Ano, od vcerejsiho vecera si mohu s S4 maximalne tak vypodlozit stul.. :) Servisy zatim nemaji potrebne vybaveni pro restore S4.. takze jsem zvedavej jak dlouho bude trvat oprava.

    Na mojich AW 4 44mm sa to seklo. Manzelke to tiez na AW 4 40mm aktualizovalo bez problemov. Mne zobrazivalo iba logo Apple. Uz su aj v servise. Na Slovensku nema ani CCC a ani Swiss, servisny port na AW, tak to posielaju prec, doba opravy 2-3 tyzdne. Este ze som stare nestihol predat, tak teraz spatne vidim lepsie rozdiely medzi AW3 vs AW4.

    Akože patrím medzi skalných fanúšikov Apple ale toto už je moc!! Chcel som si kúpiť Apple Watch Series 4 ale asi nato kašlem. Takúto chybu za tú cenu proste nie!! A ako tu niekto písal teraz hodinky do servisu a čakať pár týždňov na opravu??? Vážne Apple?? Hrotia to, hrotia čím ďalej viac!!!

Vložte vlastní komentář

celý text