Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  si koupí blázen v předobjednávce. Iphone X který je daleko zajímavější se prodává za 23K

  Já jsem taky jeden z bláznů co si ho objednal. Kupuji telefony zhruba na šest let a nevím co udělá OLED displey po takové době, LCD to bez problémů zvládne hravě. Mám 5S a Xr je ve všech ohledech lepší a navíc mám špatný zrak tak rozdíl mezi Xs a Xr nepoznám a ostatní vychytávky co mají Xs nějak extra nepotřebuji. Tak všichni nemusí být blázni jen si koupí to co využijí a co jim vyhovuje. Jinak přeji pěkný den všem bláznúm.

  Samozřejmě, že LCD bude i po šesti letech stále stejné, vždyť ty amoledy jsou některé do růžova už po vybalení a když přecházíš z iPhonu 5s, tak ti ani nepřijde ten hrubší rastr, ještě k tomu, když máš horší zrak.

  Ma iPhone X podporu dvoch SIM? Nema takze dakujem. Za mna je jedna z top vyhod buduca podpora eSIM a teda ze budem namiesto 2 iphonov nosit jeden.

  Kým bude u nás esim budeš už mať dávno telefón predaný. Jedine, že máš esimku od zahraničného operátora no…

  Nemít X, jdu okamžitě do něj. Pro mě je ve všech ohledech zajímavější. O kus větší displej, výrazně silnější baterka, hliníkový rámeček (lesklá a věčně upatlaná ocel se mi nelíbí), parádní barevná provedení, novější střeva a hlavně LCD (hned bych měnil zpátky z OLEDu, který zobrazuje parádně barvy do modra a do červena, ale všechno ostatní je spíš průměrné). A to ani nemluvím o ceně. Jen se mi nechce řešit prodej X a koupě Xr, počkám na příští generaci.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.