Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Už z podstaty názvu techto cifeeníků tam tyto komplikace nepatří. I když mohl Apple rozhodně tito volbu nevhat na nás uživatelích. Osobně jsem měl tyto tři aplikace v docku vždy na prvních třech místech.

  Přej že jsou na ně od počátku slova chváli. Kde? To je zase tendenční článek. 😂😂😂

  Co vim tak oproti trojkam si je vsichni chvali jako znatelny kus dopredu, ale stale trpi nedodelky a kolega to komentoval tim ze by potrebovali jailbreak aby se dostaly na rozumnou uroven. nejvic ho stve ze esim nefunguji v roamingu.

  „…odebrání možnosti přidat si tři nejvyužívanější komplikaci, kterými Mail, Zprávy….“
  „….žívat trojici výše zmíněných komplikací a rádi byste si ji užili….“

  Jste si jistí, že se jedná o KOMPLIKACE a ne o APLIKACE?

  BOŽE, čte toto po sobě někdo, hrůza!!!!!

  Aplikace se tomu říká na hodinkách ze Sapy. Na Apple Watch se tyto funkce nazývají KOMPLIKACE. Nechápu proč článek komentuje někdo kdo v životě neměl Apple Watch v ruce.

  To jsou mi zase novinky… Takže další blbost, jako třeba mluvené pořady v rádiu nazývat podcasty ? Někteří z nás tyhle „novinky“ kvůli jejich nesmyslnosti odmítají akceptovat.

  Komplikace je v hodinařině terminus technikus

  Co je tedy komplikace?

  Komplikace je prakticky vše, co máte na hodinkách nad rámec prostého měření času, někdy je za komplikaci považována již obyčejná vteřinová ručka. Pokud vteřinovku nebudeme počítat, pak asi nejznámější hodinářskou komplikací, kterou znají asi všichni, je ukazatel data.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější