Zavřít reklamu

Herná knižnica na platforme iOS sa neustále rozširuje a my sa tak môžeme stratávať s čerstvými počinmi od renomovaných ale aj neznámych vývojárov. Jednou z najvyhľadávanejších kategórií v App Store je sekcia racingových titulov a hier s pretekárskou tematikou. Najnovším doplnkom tohoto žánru sa už čoskoro stane ambiciózne pokračovanie známej série Rush Rally, ktorá práve vstupuje do beta testovania. Predchádzajúci titul z dielne štúdia Brownmonster si vyslúžil celú škálu ocenení, čo je pri konkurencii v podobe legendárnych sérií Asphalt alebo Real Racing veľmi obdivuhodný míľnik. Ak by hľadáte kvalitný rally titul pre obrazovku vášho mobilného telefónu, určite by ste sa mali zoznámiť s chystanou hrou Rush Rally 3.

Developeri oznámili sequel len nedávno, no už stihli podotknúť, že kompletnej hry by sme sa mali dočkať ešte v roku 2019. Oproti predošlému dielu v podobe Rush Rally 2, máme byť svedkami výrazného vylepšenia grafickej stránky hry, potenciálnej optimalizácie na vlajkové lode platformy iOS a unikátnych jazdncý hmožností a vlastností. Rush Rally 3 bude predstavovať komplexný balíček plný herných zážitkov, ktorý ulahodí preferenciám každého vašnivého motoristu.

Rush Rally 3 zaujme nielen kvalitnym grafickým spracovaním ale aj výbornými prvkami ovládania. 

Od pokračovania môžeme pochopiteľne očakávať nový vozový park, čerstvé pretekárske trate a lokality a samozrejme nové kustomizačné možnosti, vďaka ktorým si spravíme zo svojich vozidiel unikátne skvosty. V podstate sa dočkáme jadrových prvkov predošlej hry, ktoré budú obohatené o rôzne novinky a vychytávky. Ak máte záujem si tento titul zahrať predčasne ešte pred oficiálnym príchodom a zároveň tak poskytnúť developerom spätnú väzbu, máme pre vás skvelú správu. Brownmonster ohlasuje otvorené beta testovanie, do ktorého môže vstúpiť každý fanúšik hry. Postup je však vskutku netradičný. Pre požiadavku o vstup do beta testovania je nutné napísať mail na adresu  iosbeta@rush-rally.com a uviesť, že sa zaujímate o skúšku hry počas bety. Developeri sa pokúsia výjsť v ústrety všetkým hráčom, takže sa nemusíte báť, že odídete naprázdno. Konkrétny dátum príchodu zatiaľ nebol bližšie špecifikovaný, no podľa všetkého hra dorazí ešte v decembri/prosinci 2018.

Rush
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější