Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jestli to chapu dobre, tak v cene bude zase spousta penez za pitomosti pro retardy, napr. aby bylo jedno jak si je retard nasadi na kedlubnu, aby na kvalitu zvuku zbylo par centu. Podobne jako u otresnych AirPods. Protoze jinak bude cena tak vysoka, ze Apple retard by je uz nekoupil. Klasickej Apple retard sice klidne vyklopi 30 k za telefon, ale uz stejnych 30 k za sluchatka neda. Pritom slusny sluchatka zacinaji tak na 15 k a kvalitni na 25 k a vic. Navic kvuli konstrukci se sluchatka nedaji nasazovat obracene. Staci si nastudovat neco o konstrukci sluchatek. Takze to bude zase jen poutova, kycovita gay sracka s logem Apple. Jako jsou nyni AirPods nebo Beats 🤮 Svet nechce kvalitu, ale pozersky trendy smejdy 🤮

  Ještě, že se najdou i “ynteligenti” co věděj jak na to. Ano na to co 99% lidi na telefonu poslouchá jsou potřeba sluchátka za 15k a vejš :D a jak dlouho jste airpods zkoušel ?

  Ten komentář je hroznej s tím souhlasím.
  Ale souhlasím také s tím, že AirPods jsou co do zvuku katastrofa na úrovni sluchátek za 300,- zkoušel jsem je respektive měl jsem je týden než jsem je zas prodal.
  Co do jejich technologii je to super ale ten zvuk byl i přes to že jsem necekal nic extra opravdu hodně slabej a za tu cenu jsem ty sluchátka neakceptoval.
  Koupil jsem výrazně levnější Beats X – taky samozrejmne zvuk nic moc, ale o řád lepší jak AirPods.
  Chtěl jsem hlavně sluchátka s W1 čipem což má opravdu řadu výhod.
  Škoda ze zatím nejsou nějaké které by měli také zvuk na úrovni aspoň ke klasickým sluchátkům kol 2000,-

  Petr: ja beru, že ne každýmu zvuk vyhovuje. Já je třeba používam denně a nemam sebemenší problem i se zvukem. A liběj se mě i takove drobnosti jako (ovladani přes siri, vypnutí hudby při sundani sluchatek, rychlost nabijeni v krabičce….). Ano najdou se lidi který na hudbu co poslouchaj budou chtít lepší kvalitu sluchátek, ale ty zase v dnešní době mohou sahnout po jinejch sluchatkach.

Vložte vlastní komentář

celý text