Zavřít reklamu

Počas uplynulých mesiacov sme si už takpovediac zvykli, že minimálne raz do týždňa sa dočkáme šokujúcej správy, ktorá zachváti celý videoherný svet. V drvivej väčšine prípadov sa o podobné správy, oznámenia a vyhlásenia postará extrémne populárny titul Fortnite z dielne Epic Games. Battle Royale ešte stále hýby celým svetom, čo si môžme všimnúť aj na implementovaní tohoto režimu do tých najznámejších herných značiek. Fortnite však aj naďalej kraľuje všetkým hrám v tejto sekcii, čo sa odráža aj na rozprávkových ziskoch.

Napriek mnohým kontroverzným situáciám sa hre čim ďalej tým viac darí, na čom má najväčšiu zásluhu nový herný obsah, ktorý do titulu prúdi prakticky bez prestávky. Mimo nových zbraní, kozmetických prvkov alebo skinov sa sem tam dočkáme aj nových herných módov alebo udalostí. Najnovším prídavkom do tohoto súdka je pripravovaný režim „Disco Domination“, ktorý premení bojové pole na tanečný parket.

Limitovaný mód, ktorý sa vezie na vlne Disco bude určitou obdobou herného režimu Domination, ktorý poznáme ako obsadzovanie hernej plochy. Hlavnou myšlienkou módu bude obsadiť tanečné územie a následne ho udržať  pod svojou nadvládou. K nahrávaniu bodov nám poslúžia tanečné kreácie, ktoré na plochách budeme predvádzať vo forme emojis. Režim predstavuje zábavnú kombináciu akcie a kontroverzie, čo nás ešte viac utvrdzuje o fakte, že Fortnite stále má čím prekvapiť.

Tvorcovia zatiaľ nepotvrdili, dokedy bude herný mód Disco Domination dostupný. Okrem samotného režimu môžme očakávať aj nádielku nových skinov, predmetov alebo pohybov, ktoré na tanečnom parkete využijeme. Šiesta sezóna je v plnom prúde, preto neváhajte a zapojte sa do Battle Royale akcie aj vy. Zatiaľ môžme len hádať, čo si pre nás tvorcovia prichystajú ako ďalšie, no už teraz môžme predpokladať, že to bude niečo veľké. Jeseň a predvianočná sezóna zvykne byť takmer v každom hernom titule veľmi štedrým obdobím, čo bude určite platiť aj v prípade Fortnite. Do tej doby však neotáľajte a vyskúšajte celý rad dostupných herných možností!

Fortnite
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější