Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže až pri xs opravili chybu trvajúcu už od ip7 ?

  No nevím,ještě jsem o tom od ip7 vydání nikdy neslyšel ani nevím že by z okolí měl s nějakým špatným nabíjení problém

  Mam 7 plus a po update na 12 som sa s nefunkčním nabíjanim tiež stretol. Už som si myslel že mi hrabe keď som rano išiel do práce odpojil som iphone od nabíjačky a cestou do práce zisťujem že mám 30% batérie.

  Ja mám iPhone 6s a mne ios 12.1 ktorý mal tú chybu napraviť priniesol

  Neviem či tým že nainštalujem ios 12.1.2 niečo vyriešim…

  Taky by mohl přinést chybějící notifikaci zmeškaného volání a chybějícího zvukového upozornění na iMessage ( iPhone 7 Plus)…Toto mi po aktualizaci na ios 12 blbne.

  Mě překvapuje ze ste nepsali o 12.1 pro ATV… ta totiž opravila nefunkčnost probouzet televizi přes ATV… třeba mě to s 11.3 ještě vše fungovalo a v 12.0 pěkně přestalo navíc psalo ze je TV nepodporovana… naštěstí v 12.1 která byla hodně “potichu” vydána se to opravilo… ale na ostatních zahraničních fórech to bylo stejné, lidi si stěžovali ze 12 dokonce odebrala koupené filmy (tedy přesněji je “skryla”)…

  Anonym… souhlas, ja myslel ze budu muset menit taky konektor, nastesti jsem to neudelal, ale hlavne ze maji miliardu memoji a ostatnich sra..ek, a duhove reminky .. ip7

  Pokud nemusíš, baterku nenechávej měnit. Jel jsem s iPhone 7 150km do Prahy do Českého servisu (autorizovaný Apple servis pro ČR) nechat baterii vyměnit, protože už byla na 80% původní kapacity. Když pominu to, že do těla telefonu mezi displejem a rámem udělali dvě rýhy, čehož jsem si všimnul až doma (na černém hliníkovém těle to úplně svítilo), tak při prvním kontaktu s vodou se zamlžily čočky foťáku. Do výměny baterky jsem měl telefon x krát ve vodě a bez problémů. Samozřejmě mě poslali k šípku, že oni nic a na vodotěsnost stejně není záruka. A to jsem speciálně kvůli zachování voděodolnosti jel do autorizovaného servisu. 🤬 Takže za mě můžu doporučit, neotevírat telefon, dokud to není nezbytné.

  Já mám po nové aktualizaci problém s BT.
  1)nechápu (možná mi to někdo vysvětlíte), proč už se nemůže nahoře vedle zobrazení baterie ukazovat i ikonka pro zapnutý BT?
  2)když se připojím v autě k handsfree, spojení vydrží tak minutu a odpojí se to.
  Děkuji za případné rady:)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější