Zavřít reklamu

Před rokem Apple ukázal světu spolu s představením iPhonů 8,8 Plus a X bezdrátovou nabíječku AirPower, která zvládne nabíjet až tři zařízení zároveň. Rok se ale s rokem sešel, Apple svou bezdrátovou nabíječku stále neuvedl do prodeje a můžeme pouze hádat, kdy tak provede. Jedinou možností je tak porozhlédnout se po nabíječce od jiné společnosti, která sice funkce AirPoweru nezastoupí, i tak se ale bude jednat o zajímavý kousek, který vám váš iPhone bez problému dobije. Pojďme tedy na to.

1.Belkin Boost Up Qi Wireless Charging Pad

Bezdrátová nabíječka od značky Belkin je elegantní nabíječkou klasického designu, která umožňuje nabíjení jednoho zařízení. Vysílací cívka této nabíječky má výkon 15 wattů a podporuje tedy rychlonabíjení, které využijete u nejnovějších iPhonů. Cena je příjemných 1195 korun.

2. Spigen Essential F303W Wireless Fast Charging

Oprostit se od kabelů můžete i za pomoci bezdrátové rychlonabíječky od značky Spigen. Nabíječka poslouží jako stojánek, který navíc obsahuje protiskluzovou plochu. Dále disponuje LED indikátorem stavu nabíjení. Celkově vypadá design nabíječky opravdu zajímavě a vašemu pracovnímu stolu bude určitě slušet. Dostupná je za cenu 1290 korun.

3. Spigen Essential F301W Wireless Fast Charging

Nechce se vám na bezdrátovou nabíječku, kterou budete využívat stejně jen přes noc utrácet tisíce korun? Pak je ta od Spigenu přesně pro vás. Na Alze jí totiž seženete už za 599 korun. Tato nabíječka působí minimalistickým dojmem, obsahuje LED indikátor stavu nabití a disponuje i prvky proti přehřátí.

4. iOttie iON Wireless Pad Mini Ash Grey

Další bezdrátovou nabíječkou se standardem Qi je tato od společnosti iOttie za cenu 1290 korun. Jedná se o skutečně stylový kousek, neboť má povrch z tkaného protiskluzového materiálu, podporuje Apple Fast Charge 7,5W a disponuje LED indikátorem stavu nabití.

5. Sandberg 441-07

Tento hliníkový minimalistický nabíjecí stojánek potěší oko jak v ložnici, tak i v kanceláři. Dvoucívková technologie zajišťuje rychlé nabíjení a konstrukce nabíječky jej vám dovolí používat i během samotného nabíjecího procesu. Stojánek má navíc vestavěný ventilátor, který ochlazuje nabíječku i smartphone. Za cenu 1165 korun se jistě jedná o zajímavý kousek.

 

6. Cellularline WIRELESSPAD ADAPTIVE

Zajímavou ekonomicky příjemnou volbou může být i bezdrátová nabíječka z rodiny Cellularline, která v popisu produktu garantuje skvělou spolupráci s telefony iPhone. Podporuje rychlé nabíjení a disponuje LED diodkami pro zobrazení stavu nabití. Cena tohoto kousku je přívětivých 1299 korun.

7. XLAYER Powerbank Plus Qi Wireless Charging 10000 mAh

Jedete na chalupu a stále chcete být moderní a zcela bez kabelů? Řešením je bezdrátová powerbanka od společnosti XLAYER, která má kapacitu 10000 mAh. Powerbanka má rovněž LED indikátor stavu nabití a v případě velké nouze může posloužit též jako svítilna. To vše za 1358 korun.

Ačkoliv předešlé nabíječky nenabízí takové možnosti jak právě AirPower, díky své ceně a možnostem nabíjení mohou rozhodně zaujmout. AirPower je navíc stále v nedohlednu, takže pokud bezdrátovému nabíjení holdujete, nákup některé z nich se určitě vyplatí.

Airpower
Zdroj: Apple.com

Související články

Dnes nejčtenější