Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To teda sorry, ale ať mi ten obrovský rozdíl vysvětlí někdo kdo tomu rozumí, protože jedinej rozdíl vidím v postprocesingu, čiže za mě dělá pravdivější fotku ta 6s, víc detajlů na mě křičí z jeho fotek. Jedna věc je na který fotce vypadá slečna líp a druhá věc, která z fotek je kvalitnější.

  Jako pokrok je v tom, ze nema ty svetly plochy preexponovany. Ale zaroven tam pridava vyhlazovaci filtr na plet. Coz bych u selfie kamery chapal. Pro pipiny je to dobry. Ale uvital bych mit moznost tuto volbu vypnout.

  „Kvalitou“ OLED displeje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  To retušování obrazku, kdy okolí je vyhlazene a jen střed příjemně ostrý je strašné a jestli se to nedá vypnout tak je to špatně zhotoveny program na focení u 6s když to protáhnete nějakým programem budete mít podobný výsledek a podle svých představ… Hlavní výhodou Xs je lepší vyvážení barev, ale jinak je to spíše zklamání

  Tak to ma pobavilo. Apple zda sa straca kontakt s realitou. Aby sa takyto paskvil nedal vypmut, tak to je sila. Ale co by sme chceli za tie prachy.

  To jsou zase názory tady místních profíků, kterým není nic dobré. Je vyloženě vidět jak se tu každý živí fotografií a ještě ke všemu mobilní. K tomu přihodí pár narážek na slečnu aby se neřeklo i když ta s tm nijak nesouvisí. N oprostě banda rejpavých rozumbradů.

  Trumpeta fotené z iných uhlov nie z úplne rovnakej pozície to je problem mat 6s a xs v ruke a potom si ich len prehodiť a natiahnut tu istú ruku s druhým telefónom do tej istej polohy ? 😁 ešte aj účes má na pár fotkách iný …takéto compare… ale čo čakať od blondsky 😁

  Líbí se mi XS, až vám bude po 40cítce, uvítáte to všichni při selfie, do 30ceti, by mi to taky vadilo, protože člověk nepotřebuje vyhladit vrásky, ale je fakt, že by to mělo jít vypnout, aby se každý mohl rozhodnout sám.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější