Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A instalace na nepodporované Macy???

  Já bych teda asi vynechal tu zbytečnou část s Command + R. Zvolil bych boot s klávesou option, vybrat jako spouštěcí disk USB s instalačkou, spustit Disk Utility… Připadá mi nesmyslný restartovat dvakrát.

  Po zapnuti macu stisknout Alt+command+R – instalace nejnovejsiho OS

  ANo , aj tak sa da , len vcera to islo velmi dlho cez internet recovery alias Alt+command+R
  Inak nainstalovane a slape na MBpro early2015 super.Inak Time machine vie zalohovat na externy disk len ked je Mac OS Extended (Journaled)/nevie APFS.

  Chystám se přeinstalovat systém (abych měl čisto) MOJAVE (mini 2014) a pak klonovat na nový SSD, který chci na upgrade Macu, abych se vyhnul práce s fleškou. Chápu tedy dobře, že když zvolím APFS, tak mi nepůjdeTime Machine?

  Pokud provedu čistou instalaci a pak se přihlásím na icloud – načtou se mi i veškerá uložená hesla co mám v Safari? A nemůžou se z icoudu do noveho systému natáhnout i nějaké chyby?

  Zdravim, po instslci se mi objevuje toto co s tim – pri instalci ve vyskytla chyba. Poradite? Rad bych vzal krok instalace zpet a vratil se na puvodni verzi. Diky za tipy

  Dobrý den, při čisté instalaci se mi objevila chyba : 2002f, googlení moc nepomohlo. Až pomohl Apple linka, kde mi pomohli s touto chybou, podle technika 2 na začátku erroru = nějaký problém s netem/ wi-fi ( DNS, proxy, atd. ) V jiné Wi-Fi síti vše ohledně recovery OK, stáhla se znovu ulita nouzového spuštění, poté smazání disku, formát, pojmenování, po restartu stažení .Mac Os – stáhne se verze dodaná s vašim macem ( u mě 10.10 Yosemite -2014) , po instalaci už jen upgrade na high Sierra a po instalaci aktualizace Mojave.
  Chtěl sem se jen podělit o zážitek z čisté instalace, sice trochu s komplikacemi, zato macmini omladl…

  Dobry den, moc dekuji autorovy tohoto clanku ze to napsal do puntiku jak provest cistou instalaci. Diky tomuto to zvladne kazdy lajk jako ja. Moc dekuji a lide co tu pisi jak to je jednoduche a jak to zkratit tak si prosim dejte praci anapiste takto cely vystizny a hlavne funkcni navod. Moc velke podekovani autorovy clanku

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější