Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jako celkem beru co mi přijde rapidní škoda,že zmizel iPhone X.Kdyby padl na cenu Xr tak by nikdo Xr nekoupil,takže se doprodají skladové zásoby a za chvíli už nikde nebude.Na jednu stranu jsem rad,ze jsem ho koupil,i po představení novych iPhonů je to pořád premiový model a na ceně mu to nejspíš vůbec neuškodí

  Tak na Istyle je X za 27K v 64Gb verzi a 31 500 v 256Gb… Asi doprodej…

  A na mp.cz jsou ještě levnější. Já to stejně nechápu. To, jak každý pořad brečí nad cenou iPhonů. Zkratka je to značka a bohužel není to pro každého. Pokud si to někdo nekoupí na úvěr, což mi připadá zoufale. Když jde zákazník do Pařížské k Vuittonovi, taky se nepozastavuje nad tím, ze tam panský batoh stojí 60.000 Kč. Taky muže člověk jít třeba k větvím a tam si koupit batoh za 2.000 Kč. Apple je značka, firma si je toho vědoma a nemá důvod něco měnit. Nechápu lidi, co se nad tím stále pozastavuji a nadávají na to. Nikdo to nikoho nenutí kupovat a když na to někdo nemá, nebo za to ty peníze nechce dat, tak ať jde a koupi si třeba Honor, nebo jinej low cost… Ze já ty články vůbec čtu… 🤨😡🙄

  Dominiku , napsal jsi pěknou sračku. Mícháš hrušky s jabkama dohromady. Není to o tom jestli na to někdo má nebo ne . Já si loni koupil iPhone X , ne nekoupil jsem si ho novej za 29990kč koupil jsem si ho 14 dní jetej s hromadou příslušenství za 23K . Není to o tom že bych neměl 30K ale nemám chuť to za to dát , příjde mi to zbytečný. Za 23 s příslušenstvím OK , sice nejsem nic extra a nekupoval jsem si to z důvodu jako že sem něco víc ale chtěl jsem něco, na co se můžu spolehnout a bude to pro mě radost to používat . Což jsem taky dostal, navíc mám rád moderní technologie . Letos měnit rozhodně nebudu , Apple nepřinesl nic extra aby k tomu byl důvod. Když zmiňuješ Vuittona nebo jak se to píše ? Nevidím v něm nic extra věci od nich , samozřejmě ne všechny ale většina vypadá naprosto otřesně a vyhazovat za to xx tisíc aby si lidi mysleli že sem IN ? Nevadí že to vypadá hrozně že je to sračka jako každá jiná ale je to přece Vuitton ( Tímto se omlouvám Romanu Z. že se strefuju do jeho milované značky) . Ale většina lidí si to snad ani nekupuje proto že by se jim to líbilo ale jen pro to aby bylo vidět že tam ten CASH opravdu je . nevadí že sice vypadám jako šašek ale ukazuje to že jsem něco víc . Tímto se samozřejmě nechci nikoho dotknout.

  Petr, Vuitton vyrábala koženú galantériu dávno pred Tvojou babičkou ( 1854 ). Za ten čas vypracovala kvalitu a úroveň handcraftu na takú úroveň, že Tebe, ktorý si ich produkty nemôžeš dovoliť kúpiť, zostalo len zúfalo ohovárať tých, ktorí na to majú. ( nemám na to ani ja )
  Zostalo ti dúfať, že majiteľ tvojho “jetého” iPhone X si poriadne čistil uši, inak si to zo slúchadlami užiješ.
  Samozrejme som sa ťa naozaj nechcel dotknúť.

  G. nevím co dělala v roce 1854 nějaká moje pra pra …. babička . Tady nejde o to že si je nemůžu dovolit , když se mi něco líbí tak cenu nijak extra neřeším. Ale jde o to že to co Vuiton vyrábí je po stránce vzhledu naprostá katastrofa a je daleko víc firem které vyrábí hezčí věci . Navíc pokud používáš mozek tak jsem psal že se tím nikoho nechci dotknout ;) Co se týče mého „jetého Xka tak příslušenství bylo nepoužité a je tomu tak i nadále .. Sluchátka mám Airpody (to byl produkt za kterou mi nebylo líto dát plnou cenu co Apple chtěl . U Xka mi to bylo líto . Dal bych klidně i těch 30K ale to by si ten telefon musel držet svoji cenu a ne po rozbalení ztratit hodnotu o 7000kč . Neboj nedotknul jsi se mě :)

  Tak tak, apple je prostě luxury brand, socky se holt musí podívat jinde. A nebo nakupovat ojetý zboží nebo skladovky. Ale pak počítat s tím, že stejně jako s deset let starym audi, velkej dojem neudělaj.

  Celé Apple je už na smiech… 10r som si Apple zastával, všetkých okolo presviedčal aké je jablko super… Keynote so Steve Jobs boli zážitok, jeho nadšenie z každého nového produktu ma dostávalo… Všetko bolo vždy dotiahnuté k dokonalosti… Spomínali sa kľúčové vlastnosti iPhonu… Teraz si s prepáčením ho*ia na Emoji…
  One more thing:
  Apple iPhone bol vždy iba jeden.
  Prémiový telefón, ale stále za „rozumnú cenu“…
  Teraz je to predražený telefón s chaotickym iOS a slabou batériou…

  Jo, kde jsou ty časy, kdy uvedli 1 iPhone a člověk akorát vybíral mezi kapacitama úložiště. pak začali ponechávat v nabídce 1 předchozí model… A dneska je v tom chaoz a bordel jak u ťamanů na tržnici.
  Ukončenim SEčka mně naštvali páč cokoliv nad 4,5″ považuju za úchylárnu a pádlo. V mládí jsme se lidem s velkym telefonem smáli všichni. Dneska už jenom my, co jsme si zachovali rozum.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.