Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  S EKG to je zdravotnická technika. Ta se schvalují úplně jinak než telefon/počítač nebo hodinky. Testování je důkladné a tak trvá dlouho.
  Další věc je utajení. Tahle „drobnost“ do včerejška neunikla, nejspíš proto, že je Apple nepustil z ruky.
  Očekával bych, že pro nás bude stačit schválení na úrovni EU. Kdyby se musely schvalovat u nás extra, tak to sem přijde na Svatého Dyndy.

  Reagovat

  Škoda zůstávám u svých watch 2. Otázka je zda to nebude i hardwer. ze budou vyrábět pro USA s ekg. a po ostatní zemně bez nebo zda ekg nebude u hodinek s ltl. je to škoda ze ekg asi nebude. já bych to využil pac mam problém se srdcem. takže mne by se vyplatili a užil je plné.uvidíme snad to půjde i v EU nakonec. Kdy by někdo pak chtěl tak mé nerez watch 2 prodám :D

  Reagovat

  Určitě to bude jen SW omezení stejného typu jako například Apple Pay atp. = Pokud nastavím u hodinek region US, tak EKG prostě bude fungovat.

  Reagovat

  Zdravím Pavle. To máte pravdu. Ale jen aby EKG nebylo jen u LTL verze. Ale ano nastavit region US. Pak by teoreticky fungovalo. Ale otazka je zda by fungovali pozdejsi aktualizace. Ale verim ze se dostanou do EU s podporou EKG. Ale uz se tesim na nejakou recenzi.

  Reagovat
  Mejor Mundo

  Apple už mě začíná sr@t a to doslovně.iOS 12 nepřinesla žádnou jazykovou verzi navíc u Siri a to už od iOS 8.1 byla čeština z části naprogramovaná.Za druhé omezené funkce pro Evropu.Proc bych měl platit stejný peníze ( ne-li víc ) za něco co neobsahuje základní verzi pro USA!?Bohuzel špatná politika Apple,zaměřuje se na Asii a Indii,což mi nepřijde strategicky dobrý tah,ikdyz cili na většinu populace,tak muže ztrácet jinde,viz cenovky.Suma sumárum Apple si zahrava,jelikož vyjde jiná generace značky pro mobilní telefony z USA a možná bude mít brzy Apple problém.

  Reagovat

  Je to super kdyz vim, ze at udelam cokoliv tak se na me apple vykasle. Ekg, watch lte, apple pay, siri. Nevadi kdyz nektera funkcionalita prijde pozdeji, ale ona za ty roky neprisla zadna regionalni krom diktovani sms v cestine.

  Reagovat

  no chtěl jsem si je ke svému Xku taky pořídit, jelikož némám ještě žádné a hlavně mě šlo právě o vylepšení zdraví což se stalo ale bohužel né unás, tudíš nemá smysl pro mě di nich investovat.

  Reagovat

  Tak ještě že jsem si přečetl tento článek, tím pádem pro mě upgrade ze 3 série na 4 sérii nemá cenu když jsou tak omezené. Včera samá chvála co přináší Watch 4 série a pak druhý den taková sprcha od Apple, že to neřekli včera při přímém přenosu.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek