Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nebaví vás již váš iPad Pro či iPad 6. generace ovládat pouhým prstem či zkrátka potřebujete něco, díky čemu posunete práci s ním na zcela novou úroveň? Pak je pro vás Apple Pencil, tedy jakési inteligentní pero Applu určené právě pro ovládání iPadů, jako dělané. 

Apple Pencil se hodí jak na náročné grafické práce na iPadu, tak i na drobné malůvky, vpisování poznámek do textu či přímo ovládání iPadu. Díky jeho superrychlé odezvě bude každý tah perem po displeji naprosto dokonalý a přesně takový, jaký chcete. A to doslova. Pokud si totiž usmyslíte například to, že chcete na iPadu něco zvýraznit, stačí na pero přitlačit či jej různými způsoby naklonit. Apple Pencil to díky tlakovým senzorům bez problému pozná a na displeji vykouzlí linku přesně takovou, jakou byste udělali při stejném pohybu klasickou tužkou na papír. 

O konektivitu se stará Bluetooth zařízení, na kterém s Apple Pencil pracujete. Spárování je velmi jednoduché a intuitivní. To samé se pak dá říci i o nabíjení pera, které probíhá skrze Lightning konektor na horní straně tužky, který je skryt bílou krytkou. Když se Pencil vybije, jednoduše jej zasunete koncovkou do iPadu, pár vteřin počkáte a voilà, vše je hotovo. Za pouhých 15 vteřin se totiž dokáže tužka nabít na další půlhodinu práce. Plně nabitá tužka pak vydrží v provozu až 12 hodin.

Apple Pencil je kompatibilní s 10,5”, 9,7”, a 12,9” iPadem 1. a 2. generace. Krom toho si s ní užijete zábavu i na nedávno představeném iPadu 6. generace, který možná znáte pod názvem iPad (2018). Pokud se tedy pro její nákup rozhodnete, nejprve se ujistěte, že vlastníte vhodné zařízení. 

Díky spolupráci s Alza.cz vám můžeme patnácti z vás poskytnout na Apple Pencil velmi příjemnou slevu ve výši 368 korun, díky čemuž vás tak vyjde na velmi pěkných 2222 korun namísto obvyklých 2590 korun. Stačí, abyste do pole pro slevový kód vyplnili LSAAPPLEPENCIL a sleva vám bude automaticky uznána. Jak už jsem však psal výše, kód je nastaven pouze na 15 použití, po kterých se deaktivuje. Veškeré podmínky akce naleznete zde. 

Návod na vložení kódu:

apple-pencil-FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější