Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    „První dojmy novinářů“ – ono být pozvaný na keynote a říci, že telefon je hnusný a předražený, by znamenalo automatickou stopku do dalších let :D takže co vlastně jiného čekat?
    Reálné recenze se dozvíme, až se dostanou do rukou „neplacených“ novinářů a běžných lidí. Za sebe říkám Xr propadák, Xs = kde je ted wow efekt? A dát za to 30k+? Šílenost, ten telefon nenabízí naprosto nic – nová střeva, stejný vzhled = nuda

    Škoda té ceny, kde je slibovaných cca 23 tisíc za základní XS? Místo toho výsměch, cena kolem 29K. Tak to je hnus! Opět novináři nezklamali, nalákají lidi, jak budou u letošních ip v pohodě ceny a pak taková mrda!

    Proto nemá smysl věřit všem spekulacím, které se tu objeví. Mě včerejší konference nechávala chladným, spíš jsem byl z několika věcí nešťastný. To, že bude Xs a Xs Max to samé co iPhone X jen s lepšíma střevama, jsem očekával. Docela mě překvapil iPhone Xr (cenou už tolik ne…). A dostávám se k těm smutnějším bodům. Teď už je jasné, že Apple nastavil novou cenovou hladinu a to 30 tisíc a výš. Trochu jsem čekal, že po iPhone X, který byl exkluzivní, nastaví Apple cenu u iPhone Xs trochu níž. Dále mě štve nepřítomnost kabelu USB-C na lightning. Z Macbooku Apple odstraní všechny porty a nahradí je USB-C, ale uz tomu nepříspůsobí své portfolio… Absence rychlonabíječky to jen podtrhuje

    Ma řec, ale telefony bych jedte trosku bral, ale ty hodinky pres 11tis? Jsou blázni. Koupi si to hodne lidi, ale hodne lidi uz nema 30tis na telefon a na hodinky. Ktomu kazdy rok kupovat novy model.

Vložte vlastní komentář

celý text